• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1796
  • Dodano: 2021-06-29 / 15:15
  • Komentarzy: 0

  38-latek zatrzymany za posiadanie i handel narkotykami

  (KPP Prudnik)

  Prudniccy kryminalni zatrzymali 38-letniego mieszkańca Prudnika. Policjanci w trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania znaleźli i zabezpieczyli ponad 130 gramów amfetaminy oraz blisko 60 gramów marihuany. Dodatkowo, mężczyzna miał udzielać innym osobom narkotyki w celach zarobkowych. Prudniczanin usłyszał już zarzuty w tej sprawie.

  Prudniccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali, że 38-letni mieszkaniec Prudnik może być powiązany z przestępczością narkotykową.. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania funkcjonariusze znaleźli ponad 130 gramów amfetaminy oraz prawie 60 gramów marihuany.

  38-latek narkotyki ukrywał na strychu. Funkcjonariusze dodatkowo zabezpieczyli wagi elektroniczne i przedmioty służące do porcjowania narkotyków. Zdaniem śledczych, mężczyzna środki odurzające udzielał innym osobom w celach zarobkowych.

  Mieszkaniec Prudnika usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Za takie przestępstwa grozi mu teraz nawet do 10 lat więzienia.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".