• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2695
  • Dodano: 2021-06-22 / 13:26
  • Komentarzy: 0

  Pożar stodoły w Mechnicy. W akcji 10 zastępów straży

  (Fot. KP PSP Kędzierzyn-Koźle )

  Dziesięć zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem stodoły w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Jedna osoba doznała rozległych poparzeń.


  Informacja o pojawieniu się ognia w budynku gospodarczym w miejscowości Mechnica w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim wpłynęła do służb ratunkowych we wtorek 22 czerwca o godzinie 11.33.

  Na ulicy Młyńskiej płonęło pomieszczenie gospodarcze. W pomieszczeniu, z którego wydobywał się ogień znajdował się mężczyzna, który remontował jednoślad.

  Strażacy wyciągnęli mężczyznę z płonącego budynku i przekazali pod opiekę przybyłym na miejsce ratownikom medycznym. Wiadomo, że doznał rozległych oparzeń. Wewnątrz budynku znajdowały się też butle z gazem, które wyciągnięto i schłodzono z uwagi na wysokie ryzyko rozszczelnienia. Pod wiatą, która została objęta ogniem znajdował się też samochód osobowy - niestety pojazd spłonął doszczętnie.

  Ogień został już opanowany, na miejscu cały czas pracują służby, trwa dogaszanie. Na tę chwilę nie wiadomo jak doszło do pojawienia się ognia. Nad sprawą pracuje policja, która będzie wyjaśniać okoliczności zdarzenia.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".