• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 7912
    • Dodano: 2021-06-18 / 16:04
    • Komentarzy: 6

    Pożar luksusowego samochodu na MOP Góra św. Anny

    Pożar luksusowego samochodu na MOP Góra św. Anny
    Pożar luksusowego samochodu na MOP Góra św. Anny

    (Fot. OSP Wysoka)

    Na szczęście, kierowca w porę zauważył niebezpieczeństwo i nie dopuścił do rozprzestrzenieniansie pożaru w pojeździe.

    W piątek 18 czerwca około godziny 13.30 służby ratunkowe dostały informację o pożarze luksusowego samochodu na MOP'ie Góra św. Anny. Na miejsce zdarzenia zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej w tym 3 zastępy z JRG w Strzelcach Opolskich i jeden zastęp ochotników z OSP Wysoka.

    Zobacz takze IMGW wydał ostrzeżenie dla województwa opolskiego

    - Po dojeździe na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniami Ratowniczymi potwierdził treść zgłoszenia, na szczęście okazało się że samochód został ugaszony przed przyjazdem jednostek ochrony przeciwpożarowej - relacjonują strażacy ochotnicy z OSP Wysoka.

    Działania na miejscu polegały, na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sprawdzeniu pojazdu kamerą termowizyjną. Na szczęście nic się nikomu nie stało.

    Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Pożar luksusowego samochodu na MOP Góra św. Anny
    Pożar luksusowego samochodu na MOP Góra św. Anny

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2021-06-19 03:32:24 [31.60.115.*] id:1614394  
    liberty: Napisał postów [5865], status [Szycha] Reputacja
    Takie ładne autko lepiej ubezpieczyć

    Nick:
    Treść:
    2021-06-18 17:25:04 [83.4.124.*] id:1614377  
    Gaz: Napisał postów [6321], status [VIP] Reputacja
    Pewnie jakiś szmalcownik z Platformy Obywatelskiej wracal od Angeli i go załatfili.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2021-06-18 18:26:43 [194.29.183.*] id:1614385  
    KK 35947: Napisał postów [4447], status [VIP] Reputacja
    Pewnie jakiś PISiurek wiózł dla Tadka na dzień ojca , śpieszył się do notariusza bo na jutro ma ma umówione "umieranie" po darowiźnie to nie dziwota że się fura przegrzała w takim upale... ;)
    2021-06-19 03:30:45 [31.60.115.*] id:1614393  
    liberty: Napisał postów [5865], status [Szycha] Reputacja
    Gaz nudzisz już tym pieprzeniem na kazdy temat o PO które okazało się niewinnymi baranami wobec pislamistow...
    [-4]
    2021-06-18 17:30:39 [194.29.183.*] id:1614379  
    azam: Napisała postów [1107], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Na pewno serwisowany był w warsztacie Kowalskiego,dlatego się zapalił. Z prawdziwej stajni przegląd albo naprawa za kilkanaście tys. samozapłonów nie ma!

    Nick:
    Treść:
    2021-06-18 16:16:13 [185.127.20.*] id:1614371  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Coś często te zabaweczki się jarają.

    Nick:
    Treść: