• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1320
  • Dodano: 2021-06-16 / 16:43
  • Komentarzy: 1

  Śpieszył się na zakupy. Stracił prawo jazdy na trzy miesiące

  Śpieszył się na zakupy. Stracił prawo jazdy na trzy miesiące

  (KPP Olesno)

  Olescy policjanci zatrzymali do kontroli kierującego audi, który w obszarze zabudowanym jechał ponad dwukrotnie szybciej niż pozwalają na to przepisy. 25 - latek otrzymał wysoką grzywnę, 10 punktów karnych oraz stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

  We wtorek (15 czerwca) policjanci ruchu drogowego patrolujący drogi powiatu, w miejscowości Dalachów zatrzymali do kontroli drogowej audi. Przyczyną kontroli była nadmierna prędkość z jaką poruszał się 25 - letni mieszkaniec województwa śląskiego. Mężczyzna ponad dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość. Na obowiązującej w obszarze zabudowanym "pięćdziesiątce" pędził z prędkością 109 km/h. Tłumaczył policjantom, że śpieszył się na zakupy.

  25-latek został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi, a w związku z rażącym naruszeniem obowiązujących przepisów stracił uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi na najbliższe trzy miesiące.

  Pamiętajmy! Bezpieczna prędkość to ta dostosowana do natężenia ruchu, obowiązujących limitów prędkości, warunków atmosferycznych, stanu nawierzchni, a także własnych umiejętności.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-06-17 08:00:39 [5.173.72.*] id:1614247  
  SekO: Napisał postów [420], status [pismak] Reputacja
  Tylko debil stosuje takie tłumaczenie ;)

  Nick:
  Treść: