• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1853
  • Dodano: 2021-06-12 / 21:14
  • Komentarzy: 0

  Czołowe zderzenie pojazdów w Dębowej. Dwie osoby w szpitalu

  Czołowe zderzenie pojazdów w Dębowej. Dwie osoby w szpitalu
   <i>(Fot. OSP KSRG Większyce)</i>

  (Fot. OSP KSRG Większyce)

  Prawdopodobnie nieuwaga jednego z kierowców sprawiła, że stracił on panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Doszło do czołowego zderzenia.


  W sobotę 12 czerwca około godziny 14.00 do kędzierzyńsko-kozielskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Dębowa w gminie Reńska Wieś. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej z JRG 2 Kędzierzyn-Koźle, zespół strażaków ochotników z OSP Większyce, Zespół Ratownictwa Medycznego i policję.

  Policja ustala, dlaczego mężczyzna kierujący Audi zjechał na przeciwległy pas ruchu. Po czołowym zderzeniu ze skodą - ta wylądowała w przydrożnym rowie. Strażacy będący na miejscu zdarzenia pomogli wyciągnąć pojazd z zarośli, a poszkodowanych przekazali ratownikom medycznym. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, które Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do szpitala.

  Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustala policja. Warto podkreślić, że meteorolodzy wydali ostrzeżenia przed zmienną pogodą dla naszego województwa. Prognozowane są ulewne deszcze i burze, do których cały czas wyjeżdżają strażacy. Strażacy wyjeżdżali do tej pory przede wszystkim do akcji w powiecie kędzierzyńsko kozielskim, m.in. do usuwania konarów z jezdni w Dobieszowie, Ciężkowicach i Błażejowicach.

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".