• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1094
  • Dodano: 2021-06-08 / 17:27
  • Komentarzy: 1

  Napadli 78-letnią kobietę w jej domu - zatrzymani kilka minut po zgłoszeniu

  Napadli 78-letnią kobietę w jej domu - zatrzymani kilka minut po zgłoszeniu

  (KPP Brzeg)

  Do 12 lat więzienia grozi dwóm mieszkańcom Brzegu. Mężczyźni mieli napaść na 78-letnią kobietę i zażądać od niej pieniędzy. Dzięki sąsiedzkiej czujności podejrzani zostali zatrzymani kilka minut po zgłoszeniu. Obaj byli nietrzeźwi.

  3 czerwca tuż przed północą oficer dyżurny z brzeskiej komendy otrzymał zgłoszenie o interwencji w jednej z miejscowości w powiecie. Z relacji zgłaszającego wynikało, że jego sąsiadka wzywa pomocy.

  Funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego natychmiast udali się pod adres zgłoszenia. Tam zastali zgłaszającego, który wskazał im jednego z podejrzewanych mężczyzn. Policjanci zatrzymali 36-latka. W tym czasie drugi patrol sprawdzał miejsca gdzie mógł się oddalić drugi z podejrzewanych. Zaledwie chwilę później zatrzymali 28-latka kilka ulic dalej.

  Jak wynika z policyjnych ustaleń mężczyźni wyważyli drzwi i siłą weszli do domu 78-letniej kobiety. Popychali ją, przeszukiwali pomieszczenia i zażądali pieniędzy. Kiedy kobieta coraz głośniej wzywała pomocy, napastnicy oddalili się.

  Obaj mężczyźni w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Starszy, w organizmie miał ponad 2,5 promila, natomiast młodszy blisko 2. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanym zarzutu usiłowania rozboju. Grozi im teraz do 12 lat więzienia.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-06-08 18:54:04 [5.173.121.*] id:1613777  
  tippmann: Napisał postów [6712], status [VIP] Reputacja
  i po uj to ścierwo karmić przez 12 lat,upier dolić prawe łapsko i puścić wolno
  [-4]

  Nick:
  Treść: