• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5520
  • Dodano: 2021-06-04 / 09:38
  • Komentarzy: 0

  Zorganizowali dzieciom zaległy "Dzień dziecka". Wspaniała inicjatywa Klubu Biegowego Odra Opole

  Największy klub biegowy zrzeszający aktywnych sportowców z powiatu opolskiego zorganizował uroczysty Dzień Dziecka. Uroczystość odbyła się w Osowcu na terenie łowiska.


  Klub Biegowy Odra Opole zrzesza osoby aktywne na co dzień, sympatyzujące z opolskim klubem piłkarskim Odra Opole. Okazuje się, że niebiesko-czerwona grupa biegaczy nie tylko może pochwalić się sukcesami na zawodach, ale też wspaniałą organizacją wydarzeń i niesamowitym zgraniem. Świadczy o tym czwartkowe wydarzenie, na którym pojawiła się ponad setka osób.

  - Właściwie każdy z nas ma swoje dzieciaki w klubie i stworzyliśmy dla nich fajną imprezę. Podobnie organizowaliśmy dzieciakom Mikołajki. W dniu naszej imprezy była świetna pogoda, niektórzy śmiałkowie zdecydowali się nawet wykąpać w pobliskim jeziorze. Mina dzieci mówi sama za siebie. Wszyscy wrócili z wydarzenia z uśmiechem na twarzy i pamiątkowym medalem - mówi Rafał Jagiella z Klubu Biegowego Odra Opole.

  - Do takich inicjatyw nie trzeba nas długo namawiać. Grupa jest bardzo zorganizowana i nawet spontaniczny pomysł jest realizowany błyskawicznie. Wśród naszych biegaczy są osoby odpowiedzialne za gromadzenie funduszy, są ulubieńcy dzieci, którzy poprowadzą każdą imprezę. Każdy z nas zawsze jest za jakąś sferę odpowiedzialny a finalnie robimy bardzo fajną rzecz, którą dzieci zapamiętają na długo - dodają członkowie Klubu.

  Biegacze zdradzają, że po bardzo aktywnym okresie wakacyjnym planowane jest kolejne podobnej rangi wydarzenie.

  Klub Biegowy Odra Opole trenuje wspólnie w każdy wtorek o godzinie 19.00. Spotkania mają miejsce najczęściej pod mostem im. Ireny Sendlerowej.

  Zdjęcie (1/23)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".