• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 4321
  • Dodano: 2021-06-02 / 13:56
  • Komentarzy: 1

  KMP Opole: Publikujemy wizerunek osoby mogącej mieć związek z przestępstwem

  KMP Opole: Publikujemy wizerunek osoby mogącej mieć związek z przestępstwem

  (KMP Opole)

  Osoba podszywająca się pod cudzą tożsamość założyła działalność gospodarczą i prowadzi sklep internetowy. W ten sposób sprawca wyrządził szkodę majątkową i osobistą mieszkance Opola. W tej sprawie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo. Jeśli rozpoznajesz wizerunek osoby z monitoringu, skontaktuj się z opolskimi policjantami pod numerem telefonu 47 861 26 25.

  Opolscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Opolu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży tożsamości i wykorzystania danych osobowych mieszkanki Opola. Nieustalony dotąd sprawca, na cudzą tożsamość zarejestrował działalność gospodarczą polegającej na sprzedaży detalicznej w sieci. Działalność tego sklepu internetowego jest przedmiotem wielu postępowań toczących się na terenie całego kraju. W trakcie prowadzonych czynności uzyskano nagranie z monitoringu paczkomatu położonego w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 94, gdzie widoczna jest osoba odbierająca przesyłkę nadaną przez pokrzywdzoną.

  Prokurator Rejonowy w Opolu wydał zarządzenie w przedmiocie udostępnienia wizerunku osoby podejrzewanej o to przestępstwo. Dlatego jeśli rozpoznajesz mężczyznę z monitoringu, skontaktuj się z policjantami Komisariatu II Policji w Opolu pod nr 47 861 26 25. Każda informacja może okazać się ważna dla ustalenia sprawcy czynu objętego postępowaniem.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-06-02 19:36:31 [5.173.122.*] id:1613505  
  Król Forum: Napisał postów [1471], status [zrobił/a karierę] Reputacja
  Samsiat z przyjemnością doniesie :)

  Nick:
  Treść: