• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1153
  • Dodano: 2021-05-18 / 12:00
  • Komentarzy: 0

  Rozpoczęły się zmagania siatkarzy w ECO Summer Cup

  (Fot. Dżacheć)

  Zainaugurowano kolejny cykl Turniejów Siatkówki Plażowej ECO SUMMER CUP 2021 w kategorii Żeńskiej, Męskiej i Mikstowej, które będą współorganizowane przez opolski MOSiR oraz spółkę ECO.


  Głównym celem jest popularyzacja gry w siatkówkę plażową w duchu fair play oraz zachęcenie mieszkańców Opola i okolic do aktywnego spędzenia czasu wolnego.

  Jest to cykl turniejów,(3- 4 turnieje plus finał), który odbywa się w sezonie letnim na boiskach plażowych, które znajdują się na Basenie Letnim Błękitna Fala lub Centrum Sportu w Opolu w soboty i niedziele. Współorganizatorem rozgrywek jest KS Koniczyna Opole.

  Pierwsze turnieje został rozegrane w miniony weekend 15-16 maja w Centrum Sportu w Opolu przy ul. Wandy Rutkiewicz 10. Każdy uczestnik otrzyma turniejową koszulkę lub top. Trzy najlepszych pary otrzymają medale oraz nagrody. Wpisowe 15 złoty / osoby.

  15 maja siatkarskie pojedynki stoczyły pary Mikstowe, natomiast 16 maja do rywalizacji przystąpiły pary w kategorii żeńskiej i męskiej. Każdy zespół ma prawo do powtórzenia jednej akcji w meczu. W Turnieju Mikstowym Panowie serwują na Panów, natomiast Panie serwują na Panie lub Panów. Panowie mogą atakować w kierunku Pań. Panowie mogą blokować Panie. Miksty grają na siatce o wysokości 235 cm.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".