• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2197
  • Dodano: 2021-05-11 / 12:11
  • Komentarzy: 0

  Ramada broni tytułu Mistrza Polski i zyskuje nominacje do Mistrzostw Świata 2022 na Florydzie

  Ramada broni tytułu Mistrza Polski i zyskuje nominacje do Mistrzostw Świata 2022 na Florydzie
   <i>(Fot. Ramada)</i>

  (Fot. Ramada)

  Zawodnicy Akademii Tańca RAMADA z Opola po raz kolejny zachwycili jury, tym razem podczas 4. Mistrzostw Polski Cheerleaders PZSC zdobywając dwa złote medale i oficjalne powołanie do kadry narodowej.


  W miniony weekend (8 - 9 maja) odbyły się IV Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym, który najprawdopodobniej już wkrótce oficjalnie zostanie uznany za dyscyplinę olimpijską.

  Drużyna RAMADA TEAM zdobyła 1 miejsce i obroniła tym samym ubiegłoroczny tytuł Mistrzów Polski w konkurencji Cheer Jazz. Kolejny tytuł Mistrzów Polski i złoty medal wywalczył duet Anna Czajkowska
  i Markus Gonsior w konkurencji Cheer Jazz w kategorii wiekowej seniorów.

  Równie piękny występ należał do duetu cheer freestyle POM, w kategorii wiekowej seniorów- Wiktorii Haczkiewicz i Markusa Gonsiora, którzy uplasowali się na wysokim miejscu, przed samym finałem.

  - Ciężka, wielomiesięczna praca nad układami zaowocowała świetnym wynikiem i kwalifikacją do Mistrzostw Świata ICU ORLANDO`2022, które odbędą się w przyszłym roku na Florydzie. Już za kilka dni tancerze RAMADA TEAM wezmą udział w Krajowych Mistrzostwach Polski Modern i Balet IDO i mamy nadzieję, że na ich koncie pojawiają się kolejne sukcesy - chwalą się trenerzy Ramady.

  Za choreografie na tegoroczne mistrzostwa odpowiedzialna była trenerka Akademii Tańca RAMADA, p. Barbara Królicka, której zespół składa tym samym oficjalne podziękowania za doskonałe przygotowanie tancerzy.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".