• Wyświetleń: 1248
  • Dodano: 2021-05-10 / 09:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  50% rabatu na WSZYSTKIE okulary korekcyjne z okazji otwarcia KODANO Optyk w Opolu!

  10 maja 2021 roku odbędzie się WIELKIE OTWARCIE salonu KODANO Optyk w Opolu. Z tej okazji będzie można skorzystać z wyjątkowej promocji i kupić dowolne okulary korekcyjne (oprawki + dwie soczewki okularowe) aż 50% taniej. Zapraszamy!
  KODANO Optyk, Solaris Center, Plac Kopernika 16, tel. 530 314 538.


  Promocja na wielkie otwarcie
  Nowo otwarty salon zachwyca jasnym, przestronnym wnętrzem oraz bogatym asortymentem opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych. W salonie KODANO Optyk w Centrum Handlowym Solaris Center można znaleźć okulary znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Dolce&Gabbana, Moretti, Loretto i wiele innych. Doradcy klienta pomogą dobrać okulary dla każdego kształtu twarzy, każdego typu urody oraz każdego gustu!

  Z okazji otwarcia nowego salonu KODANO Optyk w Centrum Handlowym Solaris Center w dniach od 10 do 15 maja będzie obowiązywać wyjątkowa promocja: aż 50% rabatu na WSZYSTKIE okulary korekcyjne (oprawki + dwie soczewki okularowe)! Warto dodać, że badanie wzroku jest wliczone w cenę okularów, a więc to idealny moment żeby zadbać o swoje oczy.

  Salony KODANO Optyk
  Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. - największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

  W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.
  Oprócz Opola salony KODANO Optyk znajdują się w miastach takich jak: Kraków, Warszawa, Wrocław, Częstochowa, Gdańsk, Kalisz, Łódź, Lublin, Białystok, Poznań, Radom, Sosnowiec, Katowice, Bydgoszcz, Toruń i Elbląg.

  Wielkie otwarcie salonu KODANO Optyk w Cenrum Handlowym Solaris Center to okazja do wyjątkowych rabatów! Dlatego tylko do 15 maja w salonie obowiązuje promocja -50% na kompletne okulary korekcyjne!

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".