• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 2041
    • Dodano: 2021-05-06 / 13:44
    • Komentarzy: 7

    Jarosław Gowin w Opolu. "Będziemy prowadzić dialog, jak skutecznie i dobrze rządzić Polską"

    Jarosław Gowin w Opolu. "Będziemy prowadzić dialog, jak skutecznie i dobrze rządzić Polską"
    Jarosław Gowin w Opolu. "Będziemy prowadzić dialog, jak skutecznie i dobrze rządzić Polską"

    (Fot. Dżacheć)

    Rozpoczyna się cykl konferencji programowych Porozumienia Jarosława Gowina. Dziś na Placu Wolności w Opolu wiceprezes Rady Ministrów, minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin mówił o potrzebie zbudowania nowej, silnej Polski.

    Złożeniem kwiatów pod pomnikiem Bojownikom o Polskość Śląska Opolskiego rozpoczęło się spotkanie ministra Jarosława Gowina w Opolu z dziennikarzami.

    Zobacz także Głuchołazy zalane po ulewie. Strażacy interweniowali dziesiątki razy

    Porozumienie Jarosława Gowina rozpoczęło cykl konferencji programowych by podkreślić znaczenie samorządu. Cykl rozpoczął się w Opolu, a cykliczne konferencje będą nadawane online.

    - Bezpiecznej przyszłości Polski nie można wyobrazić sobie w oderwaniu od fundamentów, stąd nasza obecność dziś w tym ważnym dla Polski miejscu. Jesteśmy tu po to, by inspirując się dokonaniami Polaków, na nowo zaprojektować dobrą i nową polską politykę. Od przeszło roku wysiłki państwa skoncentrowane są na walce z pandemią. Wydaje się, że widać już światełko w tunelu. To najlepszy moment do tego, żeby dyskutować o tym jak najszybciej przywrócić polską gospodarkę do życia - mówił Jarosław Gowin. Minister zwrócił uwagę na to, że w dzisiejszych czasach mamy za dużo podziałów.

    - Wspólnie będziemy prowadzić dialog, jak skutecznie i dobrze rządzić Polską. Zwieńczeniem tych rozmów będzie konferencja programowa gdzie zaprezentujemy całość poglądów. Wkrótce poznamy też zasady Nowego Ładu Zjednoczonej Prawicy - mówi Gowin.

    Zobacz także Granat moździerzowy na placu zabaw przy ulicy Niemodlińskiej. Na miejscu saperzy AKTUALIZACJA

    - Czujemy się częścią zjednoczonej Europy od dawna i z tym wiążą się omawiane obecnie kwestie. Kurczący się świat pokazuje że Unia Europejska może być znakomitą dźwignią dla przedsiębiorców - mówi minister Ociepa.

    - Jako Porozumienie chcemy silnej Polski w Europie. Popieramy Krajowy Plan Odbudowy, bo dzięki temu będziemy mogli poradzić sobie z gospodarczymi skutkami koronawirusa i doprowadzić do rozwoju naszego kraju. To ważny dzień dla polskiej integracji z Unią Europejską. Stoimy przed wielką szansą. W KPO zapisana jest reforma zagospodarowania przestrzennego, odnawialne źródła energii i mieszkalnictwo - to czego Polacy dziś najbardziej potrzebują - mówił Jarosław Gowin kilka dni temu podczas konferencji prasowej w Sejmie.

    Dziś o godz. 12:30 rozpoczęła się konferencja programowa z udziałem prezesa Jarosława Gowina i wiceprezesa Marcina Ociepy. To pierwsze z serii 15. spotkań, poprzedzających kongres programowy partii. Wśród prelegentów znajdą się m. in. prof. Tomasz Grosse - socjolog, politolog i historyk, profesor na Uniwersytecie Warszawskim, dr Jacek Bartosiak - założyciel i prezes think tanku Strategy&Future i Krzysztof Drynda - prezes Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, którzy porozmawiają o polityce zagranicznej.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Jarosław Gowin w Opolu. "Będziemy prowadzić dialog, jak skutecznie i dobrze rządzić Polską" Jarosław Gowin w Opolu. "Będziemy prowadzić dialog, jak skutecznie i dobrze rządzić Polską" Jarosław Gowin w Opolu. "Będziemy prowadzić dialog, jak skutecznie i dobrze rządzić Polską" Jarosław Gowin w Opolu. "Będziemy prowadzić dialog, jak skutecznie i dobrze rządzić Polską" Jarosław Gowin w Opolu. "Będziemy prowadzić dialog, jak skutecznie i dobrze rządzić Polską" Jarosław Gowin w Opolu. "Będziemy prowadzić dialog, jak skutecznie i dobrze rządzić Polską" Jarosław Gowin w Opolu. "Będziemy prowadzić dialog, jak skutecznie i dobrze rządzić Polską" Jarosław Gowin w Opolu. "Będziemy prowadzić dialog, jak skutecznie i dobrze rządzić Polską" Jarosław Gowin w Opolu. "Będziemy prowadzić dialog, jak skutecznie i dobrze rządzić Polską"

    Forum

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    W dyskusji: 7

    2021-05-06 17:43:24 #1612294
    W naszym kraju nie są potrzebne dialogi czy kwiaty pod pomnikiem za nie swoje pieniądze. Potrzebne jest nam działanie. Gdzie nie spojrzeć w TV dialogi, fachowcy od korony, zarządzania państwem a tymczasem nic się nie dzieje, tylko obciążanie obywateli restrykcjami....działanie Panowie i wprowadzić u siebie lockdown czyli zmniejszyć Wasze etaty o ponad połowę jak i pensje!!!!!!!
    [ 0 ]
    2021-05-06 17:31:22 #1612292
    i to jest prawdziwa definicja targowicy !!! jak juz okret tonie to sp... gdze indziej
    [ 0 ]
    2021-05-06 15:18:50 #1612289
    Jarek, jedź do Korfantowa, wyleczysz giętki kręgosłup...
    [ 0 ]
    2021-05-06 14:35:29 #1612285
    Bo to zdrajca i oszust tam gdzie chorągiewka zawieje .
    [ 0 ]
    2021-05-06 14:30:22 #1612283
    Gowin ty franco fałszywa - wydymales PO i PIS (nie jestem za nimi) i mówiłeś ze Ukraińcy będą nowa elita w Polsce - takie sprzedawczyki jak ty powinny mieć dożywotni zakaz sprawowania funkcji publicznych...Wiecie ze ta kanalia jest za paszportami covidowymi?! Paszport covidowy to segregacja ludzi - taka sama jaka uprawiali gestapowcy...
    [ 0 ]