• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1103
  • Dodano: 2021-05-05 / 10:36
  • Komentarzy: 0

  Kędzierzyn-Koźle: 22-latek zatrzymany za posiadanie i uprawę narkotyków

  Kędzierzyn-Koźle: 22-latek zatrzymany za posiadanie i uprawę narkotyków

  (Fot. Archiwum)

  Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie i uprawę narkotyków. 22-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.


  Pod koniec kwietnia 2021 roku, tuż po godzinie 1:00 policjanci z Komisariatu Policji w Kędzierzynie-Koźlu patrolując miasto zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowego renault. Samochodem tym jechał młody mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

  W trakcie wykonywanych czynności mężczyzna zachowywał się nerwowo. Uwagę funkcjonariuszy przykuło pudełko, które kierowca schował do kieszeni. Okazało się, że znajdował się w nim biały proszek. W kieszeni kurtki 22-latka policjanci znaleźli jeszcze zielony susz.

  Po sprawdzeniu testerem narkotykowym okazało się, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana.

  22-latek został zatrzymany. W jego mieszkaniu kryminalni znaleźli dodatkowo kilka krzaków konopi indyjskich. Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Będzie odpowiadał za uprawę konopi i posiadanie środków odurzających. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".