• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1611
  • Dodano: 2021-05-02 / 21:29
  • Komentarzy: 1

  Jeszcze jeden krok pozostał UNI do wygrania ligi

  (Fot. Dżacheć)

  Po raz drugi Opolanki wygrały ze Stalą Mielec 3:0

  Aż krzyknąć się chce "jeszcze jeden, jeszcze jeden"! Bo dosłownie jeszcze jednej wygranej brakuje AZS-owi UNI Opole do wygranej w 1 lidze kobiet.

  Pierwszy set nie wyglądał tak, jak przyzwyczaiły nas zawodniczki UNI Opole. Przez dłuższy czas zawodniczki Stali pozostawały w kontakcie punktowym z faworyzowanymi podopiecznymi Nicoli Vettoriego, ostatecznie w minimalnej przewadze to właśnie Opolanki okazały się lepsze.

  Drugi i trzeci set wyglądał dość podobnie, do setów w Stegu Arenie. Przez dłuższy czas utrzymywał się wynik "na styku", lecz wystarczył moment, by odskoczyć rywalkom. W odsłonie numer dwa wystarczyła częstsza gra przez środek - a w jak się później okazało w finałowej odsłonie lepiej zaczął funkcjonować zespół w samym ataku, dzięki czemu mogły się cieszyć ze zwycięstw odpowiednio do 19 i do 20 , a ostatecznie w całym meczu 3:0 i wystarczy jedno zwycięstwo, by Opole zawitało do Tauron Ligi.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-05-04 13:59:52 [89.64.39.*] id:1612194  
  Mario1: Napisał postów [940], status [stały bywalec] Reputacja
  Ciekawe co ci ludzie robią na trybunach?

  Nick:
  Treść: