• Wyświetleń: 1977
    • Dodano: 2021-05-02 / 21:29

Jeszcze jeden krok pozostał UNI do wygrania ligi

Po raz drugi Opolanki wygrały ze Stalą Mielec 3:0

Aż krzyknąć się chce "jeszcze jeden, jeszcze jeden"! Bo dosłownie jeszcze jednej wygranej brakuje AZS-owi UNI Opole do wygranej w 1 lidze kobiet.

Pierwszy set nie wyglądał tak, jak przyzwyczaiły nas zawodniczki UNI Opole. Przez dłuższy czas zawodniczki Stali pozostawały w kontakcie punktowym z faworyzowanymi podopiecznymi Nicoli Vettoriego, ostatecznie w minimalnej przewadze to właśnie Opolanki okazały się lepsze.

Drugi i trzeci set wyglądał dość podobnie, do setów w Stegu Arenie. Przez dłuższy czas utrzymywał się wynik "na styku", lecz wystarczył moment, by odskoczyć rywalkom. W odsłonie numer dwa wystarczyła częstsza gra przez środek - a w jak się później okazało w finałowej odsłonie lepiej zaczął funkcjonować zespół w samym ataku, dzięki czemu mogły się cieszyć ze zwycięstw odpowiednio do 19 i do 20 , a ostatecznie w całym meczu 3:0 i wystarczy jedno zwycięstwo, by Opole zawitało do Tauron Ligi.

2021-05-04 13:59:52 [89.64.39.*] id:1612194
    Mario1: Napisał postów [1167], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Ciekawe co ci ludzie robią na trybunach?