• Dodano: 2021-04-26 / 07:08

Srogie porażki MKS-u oraz Polonii

(Fot. MKSKluczbork.pl)

Jedynie Brzeżanie zgarnęli trzy punkty.

Bardzo bolesna okazała się 27 kolejka dla MKS-u Kluczbork oraz Polonii Nysa. Ci pierwsi przegrali aż 0-5 na własnym boisku z vice-liderem, Ślężą Wrocław. Hat-trickiem popisał się zawodnik gości - Mateusz Stempin. Również tego klasycznego wyczynu, i to już w pierwszej połowie, w meczu Polonii Nysa popisał się zawodnik LKS Goczałkowice-Zdrój, Bartosz Marchewka, w wygranym przez nich 4:0 spotkaniu. Jedyne punkty i to od razu trzy, zgarnął Stal Brzeg już po pierwszej połowie wygrywali 0:3 w wyjazdowym spotkaniu z drugą ekipą Miedzi Legnica, po bramkach Marcina Niemczyka oraz Mateusza Dychusa. Honorową bramkę dla gospodarzy zdobył Kamil Niewiadomski.