• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2179
  • Dodano: 2021-04-23 / 22:14
  • Komentarzy: 0

  Zderzenie pojazdów w Sarnach Wielkich. Jedna osoba ranna

  Zderzenie pojazdów w Sarnach Wielkich. Jedna osoba ranna
   <i>(Fot. PSP Opole)</i>

  (Fot. PSP Opole)

  W zderzeniu dwóch samochodów ucierpiała jedna osoba, która została przetransportowana do szpitala. Na miejscu zdarzenia działały dwa zastępy z JRG w Niemodlinie oraz zastęp Ochotnicza Straż Pożarna Gracze.


  Informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Sarny Wielkie w gminie Niemodlin wpłynęła do służb ratunkowych w piątek 23 kwietnia kilka minut przed godziną 17.00.

  Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej w tym dwa zastępy z JRG w Niemodlinie oraz zastęp Ochotnicza Straż Pożarna Gracze, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji.

  Z informacji przekazanych przez służby działające na miejscu zdarzenia wynika, że 21-letnia kobieta kierująca samochodem marki Renault nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu samochodowi marki Dacia, prowadzonemu przez 39-letniego mężczyznę, który jechał z pasażerem. Po zderzeniu, jeden z pojazdów uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji. W wyniku zderzenia pojazdów ranny został pasażer dacii, który został przetransportowany do szpitala.

  Dokładne okoliczności zdarzenia bada policja.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".