• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2076
  • Dodano: 2021-04-19 / 07:41
  • Komentarzy: 1

  Rusza pilotażowy punkt szczepień na opolskim Toropolu. Ważne informacje dla pacjentów

  Rusza pilotażowy punkt szczepień na opolskim Toropolu. Ważne informacje dla pacjentów

  (Fot. Dżacheć)

  Pierwsi mieszkańcy, którzy zostaną zakwalifikowani do szczepień, będą przyjmowani w tym tygodniu. W organizację pracy punktu masowych szczepień zaangażowani są nie tylko medycy, ale również służby.


  - Sugerujemy, żeby osoby, które jadą od strony stacji Opole Główne wjeżdżały w Jana Dobrego, następnie kierowały się ulicą Niedziałkowskiego aż do Barlickiego i potem w lewo na parking pod Toropolem. Natomiast osoby jadące od strony Zaodrza proszone są o wjazd w ulicę Barlickiego bezpośrednio z ulicy Piastowskiej. Chodzi o to, by skrzyżowanie Piastowska-Barlickiego nie zostało zakorkowane i ruch odbywał się płynnie.

  - Policjanci są przygotowani na to by zadbać o bezpieczeństwo osób dojeżdżających na szczepienia. Wszystko po to by zadbać o to, by parking pod Toropolem był przeznaczony wyłącznie dla osób przyjeżdżających na szczepienie. Apelujemy także, by na szczepienie wyjechać wcześniej, by pośpiech nie kierował nami podczas podróży czy parkowania samochodu. W razie konieczności policjanci będą kierować ruchem ręcznie by nie doprowadzać do korkowania miasta. Apelujemy także, by osoby przybywające na szczepienie przestrzegały obowiązujących obostrzeń - mówi mł. asp. Agnieszka Nierychła, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

  Prace w obiekcie zakończyły się pod koniec ubiegłego tygodnia. Dla pacjentów stworzono 10 boksów, w których po wstępnej kwalifikacji będzie dochodziło do szczepienia. Szczepienia będą wykonywane od godziny 8.00 do 18.00, a punkt będzie obsługiwało ponad 100 medyków i prawie 100 wolontariuszy.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-04-19 17:29:26 [46.204.18.*] id:1611473  
  Mario-Opole: Napisał postów [1245], status [zrobił/a karierę] Reputacja
  https://www*facebook*com/SlawomirSikoraPL/posts/3874259082611125 pozamieniajcie gwiazdki na kropki

  Nick:
  Treść: