• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3666
  • Dodano: 2021-04-13 / 15:54
  • Komentarzy: 1

  Poszukiwany 4 listami gończymi - zatrzymany przez kryminalnych ze Zdzieszowic

  (Fot. Archiwum)

  Policjanci ze Zdzieszowic zatrzymali mężczyznę poszukiwanego czterema listami gończymi. Jak ustalili śledczy, ukrywał się on w tym czasie poza granicami kraju. Przestępca był ścigany przez Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu i Strzelcach Opolskich oraz przez Prokuraturę Rejonową w Opolu. Mężczyzna poszukiwany był za posiadanie i udostępnianie narkotyków, kradzież oraz ucieczkę z miejsca zatrudnienia poza terenem zakładu karnego.

  Zdzieszowiccy kryminalni zatrzymali 37-latka, za którym zostały wydane 4 listy gończe. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu i Strzelcach Opolskich oraz przez Prokuraturę Rejonową w Opolu. Miał on do odbycia karę więzienia za posiadanie i udostępnianie narkotyków, kradzież oraz ucieczkę z miejsca zatrudnienia poza terenem zakładu karnego. Mieszkaniec gminy Zdzieszowice, przed wymiarem sprawiedliwości, od kilku lat ukrywał się za granicą.

  Funkcjonariusze uzyskali informację o powrocie poszukiwanego do kraju. Śledczy natychmiast pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Mundurowym drzwi otworzyła kobieta, która przekonywała policjantów, że 37-latka nie ma w domu. Jej informacje nie brzmiały jednak dla policjantów wiarygodnie, dlatego przystąpili do przeszukania domu.

  Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. W trakcie czynności zauważyli, że poszukiwany ucieka przez okno. Policjanci natychmiast podjęli pościg. 37-latek oddalał się w kierunku pobliskiego lasu, jednak już po chwili został zatrzymany.

  Mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie odbywa zasądzoną wcześniej karę.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-04-14 10:47:03 [84.138.167.*] id:1611234  
  sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
  Hycel....? :)

  Nick:
  Treść: