• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1347
  • Dodano: 2021-04-12 / 08:47
  • Komentarzy: 0

  Odra traci zwycięstwo w ostatnich minutach spotkania

  Odra traci zwycięstwo w ostatnich minutach spotkania

  (Fot. Dżacheć)

  To już czwarty remis z rzędu Opolan w lidze

  Remisowa seria trwa. Odra Opole ponownie dzieli się punktami z ligowym rywalem. Tym razem tą drużyną była Arka Gdynia, która przez dłuższy czas grała z liczebną przewagą.

  Lecz od początku. Pierwsza połowa była wyrównana, mimo że faworytem był spadkowicz z ekstraklasy. Odra wyszła odważnie, a przy tym agresywnie, co skutkowało dość częstymi przerwami w grze. Ta gra również przyniosła skutek bramkowy - gdyż na prowadzenie wyprowadził Opolan Jakub Szrek i to było jedyne trafienie, jakie można było zobaczyć w pierwszej połowie

  Niestety, już po dziesięciu minutach po zmianie stron Mateusz Wypych musiał opuścić boisko, z powodu drugiej żółtej kartki, a w konsekwencji czerwonej. To bardzo pobudziło poczynienia ofensywne gospodarzy, którzy rzucili się do odrabiania strat. Udało im się to dopiero w 86 minucie, za sprawą Adama Dancha i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. To już czwarty mecz z rzędu Opolan, który się kończy takim wynikiem. Obecnie podopieczni Piotra Plewni zajmują ósme miejsce w lokacie, dzięki czemu mają nadal szansę na baraże o ekstraklasę.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".