• Wyświetleń: 1733
    • Dodano: 2021-04-12 / 08:47

Odra traci zwycięstwo w ostatnich minutach spotkania

To już czwarty remis z rzędu Opolan w lidze

Remisowa seria trwa. Odra Opole ponownie dzieli się punktami z ligowym rywalem. Tym razem tą drużyną była Arka Gdynia, która przez dłuższy czas grała z liczebną przewagą.

Lecz od początku. Pierwsza połowa była wyrównana, mimo że faworytem był spadkowicz z ekstraklasy. Odra wyszła odważnie, a przy tym agresywnie, co skutkowało dość częstymi przerwami w grze. Ta gra również przyniosła skutek bramkowy - gdyż na prowadzenie wyprowadził Opolan Jakub Szrek i to było jedyne trafienie, jakie można było zobaczyć w pierwszej połowie

Niestety, już po dziesięciu minutach po zmianie stron Mateusz Wypych musiał opuścić boisko, z powodu drugiej żółtej kartki, a w konsekwencji czerwonej. To bardzo pobudziło poczynienia ofensywne gospodarzy, którzy rzucili się do odrabiania strat. Udało im się to dopiero w 86 minucie, za sprawą Adama Dancha i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. To już czwarty mecz z rzędu Opolan, który się kończy takim wynikiem. Obecnie podopieczni Piotra Plewni zajmują ósme miejsce w lokacie, dzięki czemu mają nadal szansę na baraże o ekstraklasę.