• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2018
  • Dodano: 2021-04-10 / 09:38
  • Komentarzy: 0

  Zderzenie samochodów w powiecie oleskim. Wśród rannych jest dziecko

  Zderzenie samochodów w powiecie oleskim. Wśród rannych jest dziecko

  (Fot. OSP Praszka)

  Trzy zastępy straży, Zespół Ratownictwa Medycznego i policja interweniowały do wypadku w miejscowości Przedmość w powiecie oleskim. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych.


  W piątek 9 kwietnia o godzinie 16.20 służby ratunkowe powiatu oleskiego został poinformowane o wypadku w miejscowości Przedmość. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej w tym zespół JRG z Olesna, ratownicy ochotnicy z OSP w Praszce oraz zespół OSP z Przedmościa.

  Z informacji przekazanych przez służby wynika, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, a w wypadku zostały poszkodowane dwie osoby. Jeden z kierujących oraz dziecko zostali przewiezieni do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

  Do zderzenia Volkswagena Caddy i Volkswagena Passata doszło prawdopodobnie na skutek wymuszenia pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierujących. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia będzie ustalać policja.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".