• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1250
  • Dodano: 2021-04-08 / 08:12
  • Komentarzy: 0

  Opolski Park Sportu czeka na sponsora tytularnego. Ogłoszono konkurs

  Opolski Park Sportu czeka na sponsora tytularnego. Ogłoszono konkurs

  (Fot. Dżacheć)

  Prawo do nadania nazwy to doskonała okazja do promocji marki oraz podniesienia prestiżu własnej działalności. Miasto Opole liczy na to, że znajdzie się sponsor tytularny nowego Opolskiego Parku Sportu.


  Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opolu ogłosił konkurs na prawo do nazwy Opolskiego Parku Sportu. Nowo wybudowany obiekt stanie się główną areną zmagań sportowych zarówno amatorów, jak i profesjonalnych sportowców.

  Obiekt umiejscowiony w samym sercu Opola przy ul. Oleskiej już dziś wzbudza ogromne zainteresowanie,
  a po oddaniu do użytku stanie się miejscem, w którym mieszkańcy naszego regionu będą mogli zażywać ulubionej formy aktywności sportowej.

  Umowa zostanie zawarta na okres co najmniej 5 lat. Ostateczna treść umowy zostanie ustalona w trakcie negocjacji pomiędzy zainteresowanymi stronami. - Już niedługo będziemy mogli korzystać z multifunkcyjnego boiska, jedynej w kraju podwieszanej bieżni, ścianki wspinaczkowej czy nowoczesnych sal treningowych. Zapewne swoich miłośników szybko znajdą też Orlik, pumptrack, skatepool i lodowisko. Odliczamy dni do otwarcia! Partner, którego obiekt będzie nosił nazwę, z pewnością nie będzie żałował - zaznacza prezydent miasta Opola, Arkadiusz Wiśniewski.

  Miejsce i termin złożenia ofert w I etapie konkursu: Termin: 27 kwietnia 2021 r. do godz. 15.30, Miejsce: Sekretariat Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opolu ul. Barlickiego 13, 45-083 Opole, I piętro pokój nr 113.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".