• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1706
  • Dodano: 2021-04-07 / 12:56
  • Komentarzy: 1

  Kradzież pod przykrywką pandemii

  Kradzież pod przykrywką pandemii
   <i>(KPP Namysłów)</i>

  (KPP Namysłów)

  Namysłowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zuchwałe kradzieże. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież laptopa z jednego z urzędów i skarbonki z namysłowskiej restauracji. Wykorzystywał przy tym czas pandemii i mniejszą ilość pracowników mogących coś zauważyć. Przyznał się do stawianych zarzutów.

  Obowiązujące obostrzenia miały "pomóc" podejrzanemu uniknąć odpowiedzialności. Mężczyzna pod pozorem podporządkowywania się obowiązującym restrykcjom, dokładnie zasłaniał całą głowę, aby nie zostać rozpoznanym.

  W wyniku pracy operacyjnej kryminalni, zajmujący się przestępstwami przeciwko mieniu, wytypowali a następnie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież laptopa i skarbonki. 60-latek został zatrzymany w miejscu zamieszkania, gdzie policjanci ujawnili i zabezpieczyli skradziony sprzęt.

  W toku przesłuchania podejrzany przyznał, że wykorzystując czas pandemii i ograniczoną ilość pracowników, chodził po różnego typu urzędach i lokalach, gdzie próbował dokonywać kradzieży.

  Śledczy postawili 60-latkowi dwa zarzuty. Pierwszy miał związek z kradzieżą laptopa wartego 1000 złotych, z pomieszczania namysłowskiego urzędu. Drugi zarzut dotyczył kradzieży skarbony z pieniędzmi z namysłowskiej restauracji. Namysłowianin przyznał, że w skarbonce było blisko 500 złotych. Przyznał się do stawianych zarzutów. Grozi mu do 5 lat więzienia.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-04-07 18:33:43 [89.64.38.*] id:1610933  
  mixer2001: Napisała postów [104], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
  Miejsce bandyty jest w dole z wapnem. To nie człowiek a bydło.

  Nick:
  Treść: