• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 966
  • Dodano: 2021-04-06 / 07:43
  • Komentarzy: 0

  Polonia Nysa z coraz mniejszą szansą na utrzymanie

  Polonia Nysa z coraz mniejszą szansą na utrzymanie

  (Fot. MKS Kluczbork)

  Kolejne trzy punkty zapisały sobie drużyny z Kluczborka oraz Brzegu

  Coraz w większe problemy zawodników z Nysy. Poloniści odnieśli już czternastą porażkę w tym sezonie i tracą siedem punktów do bezpiecznej strefy. Tym razem, zostali oni pokonani na własnym boisku przez Gwarek Tarnowskie Góry, a o rezultacie zadecydowało jedno trafienie autorstwa Dawida Jarki w 43 minucie.

  Zdecydowanie spokojniejsza o utrzymanie może być Stal Brzeg, która na wyjeździe pokonała aż 1:4 Foto Higienę Gać. Jako pierwsi bramkę zdobyli gospodarze za sprawą Michała Hawryło w 35 minucie, lecz jeszcze przed przerwą to Brzeżanie prowadzili 1:2, po trafieniach Dominika Bronisławskiego oraz Mateusza Dychusa. Po zmianie stron goście jeszcze dwukrotnie znaleźli drogę do bramki - gole zdobyli Jakub Kowalski i Maksymilian Podgórski. Wyżej o dwie lokaty od Stali jest MKS Kluczbork, który zwyciężył na własnym boisku 1:0, po trafieniu Filipa Latuska w pierwszej minucie spotkania.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".