• Wyświetleń: 2676
    • Dodano: 2021-04-04 / 07:43

Bolesna porażka Dremanu z liderem

Do dużej niespodzianki natomiast doszło w Brzegu

Na pewno bardziej wyrównanego widowiska spodziewał się Jarosław Patałuch i jego podopieczni, z liderem Statscore Futsal Ekstraklasy, Rekordem Bielsko-Biała. Zawodnicy z Opolszczyzny bowiem przegrali na boisku rywala aż 2:7, mimo że pierwsza połowa wyglądała obiecująco. Opolanie stracili tylko jedną bramkę, w 11 minucie wynik otworzył Kamil Szumiak. Worek z golami otworzył się po przerwie - prowadzenie rekordu podwyższył Szumiak, dwukrotnie trafiali również Łukasz Biel i Alex Viana oraz raz Kamil Hutyra. Honorowe trafienia dla przyjezdnych zdobył Ricardo Fernandes.

Ogromną niespodziankę sprawili walczący o utrzymanie Brzeżanie. Na własnym parkiecie pokonali Contract Lubawe 4:2 . Do przerwy strzelali tylko goście , lecz wynik był remisowy 1:1 , natomiast po zmianie stron bramki zdobywali Paweł Boczarski, Michal Grochowski oraz Kamil Kucharski, natomiast przyjezdni odpowiedzieli jedynie bramką Tomasza Kriezela i tym samym Gredar wydostał się ze strefy spadkowej.