• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 2229
  • Dodano: 2021-04-04 / 07:43
  • Komentarzy: 0

  Bolesna porażka Dremanu z liderem

  Bolesna porażka Dremanu z liderem

  (Fot. Dżacheć)

  Do dużej niespodzianki natomiast doszło w Brzegu

  Na pewno bardziej wyrównanego widowiska spodziewał się Jarosław Patałuch i jego podopieczni, z liderem Statscore Futsal Ekstraklasy, Rekordem Bielsko-Biała. Zawodnicy z Opolszczyzny bowiem przegrali na boisku rywala aż 2:7, mimo że pierwsza połowa wyglądała obiecująco. Opolanie stracili tylko jedną bramkę, w 11 minucie wynik otworzył Kamil Szumiak. Worek z golami otworzył się po przerwie - prowadzenie rekordu podwyższył Szumiak, dwukrotnie trafiali również Łukasz Biel i Alex Viana oraz raz Kamil Hutyra. Honorowe trafienia dla przyjezdnych zdobył Ricardo Fernandes.

  Ogromną niespodziankę sprawili walczący o utrzymanie Brzeżanie. Na własnym parkiecie pokonali Contract Lubawe 4:2 . Do przerwy strzelali tylko goście , lecz wynik był remisowy 1:1 , natomiast po zmianie stron bramki zdobywali Paweł Boczarski, Michal Grochowski oraz Kamil Kucharski, natomiast przyjezdni odpowiedzieli jedynie bramką Tomasza Kriezela i tym samym Gredar wydostał się ze strefy spadkowej.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".