• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1993
  • Dodano: 2021-04-03 / 18:12
  • Komentarzy: 0

  Zderzenie osobówki i motocykla w Praszce

  Zderzenie osobówki i motocykla w Praszce

  (Fot. OSP Praszka)

  Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem motocykla i samochodu osobowego doszło w sobotę po południu w powiecie oleskim. Kierujący motocyklem miał bardzo dużo szczęścia.


  Świąteczny weekend i dobra pogoda sprawiła, że kierowcy chętniej wyjechali dziś ze swoich domów. Na drodze pojawiło się też sporo motocyklistów. Informacja o zdarzeniu z udziałem samochodu osobowego i motocykla wpłynęła do oleskich służb ratunkowych w sobotę 3 kwietnia o godzinie 15.23.

  Na skrzyżowanie ulic Piłsudskiego i Kościuszki w Praszce. zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej w tym jeden zastęp z JRG Olesno i dwa OSP z Praszki. Na skrzyżowaniu ulic pojawili się również ratownicy medyczni oraz patrol policji.

  Na szczęście po dojeździe na miejsce okazało się, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. W najbliższych godzinach warunki pogodowe mogą się bardzo pogorszyć, o czym informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

  Wydano ostrzeżenie pierwszego stopnia o przymrozkach. - Miejscami prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -2°C, przy gruncie do -4°C. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 23:30 w sobotę 3 kwietnia do godz. 08:00 w niedzielę 4 kwietnia - czytamy w dokumencie. Takie warunki mogą pojawić się we wszystkich powiatach Opolszczyzny, a prawdopodobieństwo ich wystąpienia meteorolodzy określili na 70 procent.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".