• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 691
  • Dodano: 2021-04-02 / 17:00
  • Komentarzy: 0

  Jak obstawiać mecze w zakładach bukmacherskich?

  Jak obstawiać mecze w zakładach bukmacherskich?
  Wiele osób w Polsce korzysta z usług zakładów bukmacherskich. Tego typu firmy prowadzą już działalność internetową od wielu lat. Od tego czasu branża zdążyła się dynamicznie rozwinąć i znacznie rozszerzyć swój zasięg. Aktualnie gracze mają do dyspozycji wyjątkowo dochodowe zakłady, które dają szansę na wielką wygraną. Podpowiadamy, jak obstawiać mecze.

  Historia pierwszych zakładów bukmacherskich w Europie Wschodniej i Środkowej sięga jeszcze XX wieku, a konkretnie czasów Czechosłowacji. To właśnie wtedy na rynku pojawiła się pierwsza legalnie działająca firma na rynku po reformie ustrojowej. Aktualnie zakłady można obstawiać w praktycznie każdym kraju w tej części kontynentu, w tym również w Polsce. Jedną z godnych uwagi bukmacherów z pewnością jest Fortuna. Do wyboru ma różne dziedziny sporty - od piłki nożnej przez koszykówkę aż po rozgrywki tenisowe i hokejowe. Co więcej, na nowych użytkowników czekają korzyści, takie jak Fortuna kod promocyjny. Innymi popularnymi markami są STS, LV BET czy TOTALBet. Dowiedz się, jakie są zasady obstawiania meczów.

  Jak zacząć grać za pośrednictwem strony internetowej?
  Na polskim rynku obecnie znajdziesz wiele ofert bukmacherów online. Niemal każdy słyszał o jednym tego typu portalu, nawet jeśli nigdy nie zakładał na nim konta. Dla nowych graczy często proponowane są atrakcyjne promocje czy też możliwość gry bez ryzyka. To doskonała opcja dla nowo zarejestrowanych osób, które chciałyby poznać w praktyce zasady obstawiania meczów, a przy tym nie martwić się ewentualną utratą wpłaconych pieniędzy. Promocja obejmuje często kwoty do ponad 200 PLN. W niektórych przypadkach oferowane są bonusy powitalne w wysokości nawet 2000 złotych przy pierwszej wpłacie oraz ekstra premia w formie punktów lojalnościowych.

  Obstawianie meczów bez ryzyka w ramach promocji dla nowych graczy to najmniej skomplikowany sposób na rozpoczęcie zabawy. W takim przypadku w razie przegranego kuponu nie stracisz pieniędzy. Warto przy tym uwzględnić, że 200 złotych, to wcale nie jest tak małą kwotą, jak na tego typu promocje. Zagrać w taki sposób niestety można tylko jeden raz, gdyż tego typu oferty dotyczą wyłącznie nowych użytkowników zakładających konto. Dodatkowo czasami pojawia się w formie oferty okazjonalnej. Tym samym wprawieni gracze również mogą odebrać mniejsze lub większe bonusy przyznawanych w określonych przypadkach.

  Na co warto zwrócić uwagę, obstawiając mecze w zakładach bukmacherskich?
  Korzystając z oferty zakładów bukmacherskich, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, które pomogą w zdobyciu atrakcyjnych nagród. Pierwszą, a zarazem najważniejszą z rad, jest pilnowanie budżetu. Należy zawsze obstawiać kwoty, jakie można ewentualnie stracić. Choć wyłożenie sporej gotówki w ramach zakładu pozwala zarobić przynajmniej drugie tyle, to należy też pamiętać, że nietrafiony wynik często okazuje się być bardzo bolesne dla portfela.

  Jeśli podjąłeś decyzję o rozpoczęciu gry za pośrednictwem strony internetowej wybranego bukmachera, warto w pierwszej kolejności dokładnie ją przejrzeć, gdyż często znajduje się tam wiele przydatnych informacji. Do ciekawych funkcji w witrynach bukmacherskich zaliczyć można czat z pewniakami, dyskusje dotyczące sportu i obstawiania zakładów, a także kupony dodawane przez użytkowników. Jak się okazuje, kontakt z doświadczonymi osobami, pozwala błyskawicznie rozwinąć umiejętności w zakresie typowania.  Komunikat o konsekwencjach udziału w nielegalnych grach hazardowych

  Należy korzystać, tylko z bukmacherów legalnie działających w Polsce tj. posiadających, wydane przez Ministerstwo Finansów, zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć internet. Uczestnictwo w nielegalnych zakładach bukmacherskich, wiąże się z konsekwencjami narażenia się na wysokie kary pieniężne oraz odpowiedzialność karną.

  Zgodnie z art. 89 ust. 1 pkt 3 Ustawy o grach hazardowych karze pieniężnej podlega uczestnik w grze hazardowej urządzanej bez koncesji lub zezwolenia. Zgodnie z art. 107 § 2 Kodeksu karnego skarbowego karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym. Zgodnie z art. 109 kks uczestnik w grze losowej, zakładzie wzajemnym, grze na automacie, urządzonych lub prowadzonych wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia, podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych.

  Komunikat o ryzyku związanym z uczestnictwem w zakładach bukmacherskich

  Pamiętaj, że uczestnictwo w zakładach wzajemnych jest hazardem. Uprawiając hazard można stracić kontrolę nad graniem i uzależnić się. Uprawianie patologicznego hazardu, czyli tego, będącego wynikiem uzależnienia, może w skrajnych przypadkach prowadzić do zadłużenia, problemów zdrowotnych, zawodowych oraz rodzinnych. Pamiętaj, aby uczestnicząc w zakładach bukmacherskich:

  nigdy nie pożyczać pieniędzy na grę;
  nigdy nie starać się odrobić strat po przegranej grze;
  zachować równowagę pomiędzy grą i innymi zajęciami;
  nie traktować gry jako sposób na zarabianie pieniędzy;
  grać tylko pieniędzmi przeznaczonymi na rozrywkę, nie używać tych przeznaczonych na codzienne wydatki.

  Symptomy uzależnienia od hazardu mogą się ujawnić m.in. poprzez: silną i trudną do odparcia chęć zagrania, utratę kontroli na ilością czasu i pieniędzy przeznaczanymi na grę, poczuciem winy związanym z uczestniczeniem w grze, wydawaniem większej części lub wszystkich pieniędzy na grę, pożyczaniem pieniędzy w celach przeznaczenia pożyczki na uczestnictwo w grach hazardowych, traktowaniem gry jako ucieczki od pozostałych problemów życiowych, utratę zainteresowania rodziną, znajomymi lub innymi rozrywkami.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".