• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1700
  • Dodano: 2021-04-01 / 14:00
  • Komentarzy: 0

  Jedna osoba została poszkodowana na DW 451 w powiecie namysłowskim. Doszło do kolizji

  Jedna osoba została poszkodowana na DW 451 w powiecie namysłowskim. Doszło do kolizji
   <i>(Fot. KPP Namysłów)</i>

  (Fot. KPP Namysłów)

  Jedna osoba została poszkodowana w wyniku zderzenia dwóch pojazdów w powiecie namysłowskim. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.


  Do zdarzenia drogowego na Drodze Wojewódzkiej nr 452 na wysokości Wojciechowa doszło w czwartek 1 kwietnia o godzinie 12:40. Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego i patrol policji z Namysłowa.

  Po dojeździe na miejsce okazało się, że doszło do kolizji samochodu marki opel i mercedesa. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana, strażacy udzielili jej Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i przekazali przybyłym na miejsce ratownikom.

  Na czas działań służb ruch na trasie odbywał się z utrudnieniami. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.

  Policjanci apelują o uważną jazdę. Pamiętajmy, że mniejszy ruch na drogach nie gwarantuje bezpieczeństwa. Wciąż nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Policjanci ruchu drogowego będą dbać o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących. Kontroli drogowych można spodziewać się na głównych trasach prowadzących przez Opolszczyznę, ale także tam, gdzie mieszkańcy wskazali punkty na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jak zawsze, nie będzie żadnej tolerancji dla pijanych kierowców oraz dla agresji na drodze.

  Dobra pogoda zachęca motocyklistów i rowerzystów do wyruszenia w trasy. Pamiętajmy, żeby zwracać na nich szczególną uwagę - ich nie chroni karoseria samochodu. Rowerzyści muszą pamiętać o oświetleniu, a piesi o odblaskach - dobra widoczność to podstawa naszego bezpieczeństwa na drodze.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".