• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1632
  • Dodano: 2021-03-19 / 22:24
  • Komentarzy: 0

  Najniższe klasy rozgrywkowe zawieszone!

  Najniższe klasy rozgrywkowe zawieszone!

  (Fot. Archiwum)

  Jest to spowodowane najnowszymi obostrzeniami w Polsce

  Bardzo zła wiadomość amatorskich rozgrywek ligowych. W związku z obostrzeniami, rozpoczynającymi się od 20 marca, Opolski Związek Piłki Nożnej podjął stosowne kroki dotyczące IV ligi opolskiej, Ligi okręgowej A oraz B-klasy.

  "Z uwagi na decyzję Ministerstwa Zdrowia z dnia 17 marca 2021 r. dotyczącą obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, Wydział Gier OZPN informuje, że na czas od 20 marca do 9 kwietnia br., zawiesza rozgrywki ligowe w opolskiej Football World klasie okręgowej, klasie "A" oraz Versus klasie "B"." - czytamy na oficjalnej stronie związku.

  Decyzja dotycząca rozgrywek młodzieżowych oraz IV ligi BS Leśnica zapadła natomiast dopiero 19 marca:
  "(...)rywalizacja w rozgrywkach młodzieżowych będzie kontynuowana. Kontynuowane będą również rozgrywki w BS Leśnica 4 lidze opolskiej z uwagi na spełnienie przez kluby wymagań określonych w Rozporządzaniu RM z dnia 11.03.2021r. Jeżeli rozporządzenie, które ma obowiązywać od jutra, będzie zakładało inne rozwiązania, Wydział Gier OZPN, będzie reagował na bieżąco." - czytamy w komunikacie

  Rozgrywki ligowe, które zostały zawieszone, zapewne zostaną rozegrane w innych terminach, o ile pozwoli na to sytuacja epidemiologiczna. Przypomnijmy, że zeszłoroczne rozgrywki zostały zakończone po rundzie jesiennej.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".