• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2201
  • Dodano: 2021-02-26 / 18:53
  • Komentarzy: 0

  Był poszukiwany - policjanci zauważyli go na jednej z ulic

  (KPP Brzeg)

  Dzielnicowi z Lewina Brzeskiego zatrzymali mężczyznę, który od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za niestosowanie się do zakazu prowadzenia pojazdów. Teraz najbliższe kilka miesięcy spędzi w więzieniu.

  Kilka dni temu, tuż przed godziną 16:00 policjanci z Lewina Brzeskiego patrolowali jedną z miejscowości w gminie. Z ich rozpoznania w rejonie i ustaleń wynikało, że tam może przebywać poszukiwany mężczyzna. Szybko się okazało, że mieli rację. Mężczyznę odpowiadającego rysopisowi zauważyli na jednej z ulic. Zatrzymali go i w policyjnym systemie potwierdzili, że jest poszukiwany do odbycia kary więzienia.

  67-latek od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwany przez sąd do obycia kary pozbawienia wolności, między innymi za niestosowanie się do zakazu prowadzenia pojazdów. Trafił już do więzienia, gdzie spędzi najbliższe kilka miesięcy.

  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".