• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1904
  • Dodano: 2021-02-25 / 17:24
  • Komentarzy: 2

  W terenie zabudowanym jechał 110 km/h - prawo jazdy miał od roku

  W terenie zabudowanym jechał 110 km/h - prawo jazdy miał od roku

  (KPP Brzeg)

  Policjanci z brzeskiej drogówki, podczas działań ukierunkowanych na prędkość ujawnili blisko 70 wykroczeń drogowych. Wówczas zatrzymali też do kontroli drogowej BMW. Siedzący za kierownicą 20-latek, w terenie zabudowanym jechał 110 km/h. Niespełna rok posiadał swoje prawo jazdy, które teraz stracił za zbyt szybką jazdę.

  Bezpieczeństwo na drogach jest priorytetem dla funkcjonariuszy ruchu drogowego. Policjanci podczas codziennej służby dbają o to, by podróżni przestrzegali przepisy, a tych którzy je łamią pociągają do odpowiedzialności. Niestety nie brakuje kierowców, którzy nie szanują prawa i stwarzają ryzykowne sytuacje na drodze.

  We wtorek podczas działań ukierunkowanych na prędkość z jaką poruszają się pojazdy, funkcjonariusze ujawnili blisko 70 wykroczeń drogowych. Prawie 60 dotyczyło przekroczenia dozwolonej prędkości. Jeden z kierowców, na obowiązującej "pięćdziesiątce" prędkość przekroczył o 60 km/h. 20-letni właściciel BMW został namierzony w Lewinie Brzeskim. Poruszał się z prędkością 110 km/h. Niespełna rok posiadał uprawnienia do kierowania. Teraz stracił je na 3 miesiące. Został ukarany wysokim mandatem karnym, a na jego konto wpłynęło też 10 punktów karnych.

  Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń na drogach. Dlatego apelujemy o rozsądek i wyobraźnie za kierownicą. Teraz gdy warunki drogowe są zmienne, nie dajmy się zwieść dodatnim temperaturom. Zwłaszcza rano, nawierzchnia mimo że czarna, może być śliska. Niedostosowanie prędkości do takich warunków może spowodować niebezpieczne sytuacje.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-02-25 19:32:09 [80.253.213.*] id:1608707  
  SekO: Napisał postów [247], status [maniak] Reputacja
  To mi się podoba. Takich kretynów jak najszybciej trzeba ściągać z ulic i kosić finansowo ile się tylko da. To znaczy kosić póki się nie zabije, bo potem już niestety żadnego finansowego pożytku z takiego delikwenta nie będzie :(

  Nick:
  Treść:
  2021-02-25 18:18:58 [83.7.128.*] id:1608704  
  azam: Napisała postów [528], status [rozpisany/na] Reputacja
  kary powinne być surowsze a młodocianych kierowców na ponowny egzamin !

  Nick:
  Treść: