• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5489
  • Dodano: 2021-02-19 / 21:35
  • Komentarzy: 0

  Pracowity wieczór opolskich służb ratunkowych

  Pracowity wieczór opolskich służb ratunkowych

  (Fot. OSP Leśnica )

  Na opolskich drogach doszło do kilku wypadków i kolizji. Służby apelują o ostrożną jazdę.


  Opolskie służby ratunkowe mają bardzo pracowity wieczór. Na drogach Opolszczyzny doszło do kilku poważnych zdarzeń z udziałem samochodów osobowych.

  O godzinie 19. 25 zadysponowano służby ratunkowe do miejscowości Poręba, gdzie doszło do wypadku samochodowego. Kierujący stracił panowanie nad pojazdem i dachował na jezdni.

  Po 19.00 ratownicy interweniowali także w Kietrzu w powiecie głubczyckim. Na miejscu pracowały 4 zastępy straży pożarnej. Ze wstępnych informacji przekazanych przez służby pracujące na miejscu zdarzenia wynika, że w wyniku wypadku w ciągu drogi wojewódzkiej nr 420, 3 osoby, w tym dwie nieletnie, zostały odwiezione do szpitala.

  Do zderzenia dwóch pojazdów doszło także na drodze w kierunku Ozimka. Na skrzyżowaniu w Schodni służby interweniowały w sile dwóch zastępów straży. Na tę chwilę nie wiadomo jakich obrażeń doznali uczestnicy zdarzenia.

  Apelujemy o ostrożność i rozważną jazdę. Mimo pozornie dobrych warunków drogowych, opady deszczu i obniżająca się w nocy temperatura może w dalszym ciągu powodować gołoledź.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".