• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2110
  • Dodano: 2021-02-18 / 12:27
  • Komentarzy: 1

  Zapalił się samochód ciężarowy na parkingu. Spłonął doszczętnie

  Zapalił się samochód ciężarowy na parkingu. Spłonął doszczętnie
   <i>(Fot. Ratownictwo Opole)</i>

  (Fot. Ratownictwo Opole)

  Późnym wieczorem wezwano strażaków z powiatu kluczborskiego do pożaru samochodu ciężarowego. Ogień w pojeździe pojawił się, gdy był zaparkowany na parkingu w Ligocie Dolnej.


  Informacja o pojawieniu się ognia w samochodzie ciężarowym wpłynęła do służb ratunkowych powiatu kluczborskiego w środę 17 lutego około godziny 23.40. Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku zadysponował na parking w strefie przemysłowej na Ligocie Dolnej dwa zastępy straży.

  Po dojeździe strażaków na miejsce zastano objęty ogniem samochód ciężarowy scania z naczepą. Niestety zaparkowana ciężarówka spłonęła doszczętnie. Nadpalona została przednia część naczepy z ładunkiem stalowych elementów. Jak informuje portal ratownictwo.opole.pl - W momencie wybuchu pożaru auto było wyłączone i stało od dłuższego czasu na parkingu. Przyczyną mogło być prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-02-19 02:27:04 [205.201.55.*] id:1608463  
  seba1993: Napisał postów [854], status [rozpisany/na] Reputacja
  Jak ten samochód podejrzanie Ładnie na uboczu zapakowany no i te nocne godziny no i napewno nie spłonoł przypadkowo;) no ale zwarcie rozwarcie stary klamoty poszedł z dymem przeleją na nową maszynkę haha xd

  Nick:
  Treść: