• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3074
  • Dodano: 2021-02-18 / 12:28
  • Komentarzy: 1

  Czołowe zderzenie śmieciarki i osobówki pomiędzy Lubieszowem a Dziergowicami

  Czołowe zderzenie śmieciarki i osobówki pomiędzy Lubieszowem a Dziergowicami
   <i>(Fot. Lokalna24.pl)</i>

  (Fot. Lokalna24.pl)

  Do poważnego zdarzenia doszło dziś przed południem w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Na drodze wojewódzkiej numer 425 czołowo zderzyły się śmieciarka i samochód osobowy. Lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


  W czwartek 18 lutego o godzinie 10.48 do kędzierzyńsko-kozielskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej numer 425. Do zdarzenia zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego, policję i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Ratownik 23 Hems Opole.

  Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego marki Audi, jadąc w kierunku Dziergowic z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącą śmieciarką.

  W wyniku zderzenia kierowca osobówki został poważnie ranny i zakleszczony w pojeździe. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, aby uwolnić kierowcę i przekazać ratownikom. 52-letni kierowca audi trafił pod opiekę ratowników medycznych i został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Opolu. Kierowcy ciężarówki udzielono pomocy na miejscu, na szczęście nic poważnego mu się nie stało i nie wymagał hospitalizacji.

  Na czas prowadzonych działań droga została całkowicie wyłączna z ruchu. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia bada policja.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-02-21 13:17:48 [84.163.85.*] id:1608560  
  Bodziulla: Napisał postów [1173], status [zrobił/a karierę] Reputacja
  Standardowo nie dowiemy się już dlaczego, co i jak?Piszący artykuł potem zapomni, będzie szukać następnej sensacji itd.

  Nick:
  Treść: