• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 7856
  • Dodano: 2021-02-12 / 07:59
  • Komentarzy: 1

  Morderstwo na 1-Maja w Opolu. 48-letni Dariusz M. przyznał się do zabójstwa kolegi

  Morderstwo na 1-Maja w Opolu. 48-letni Dariusz M. przyznał się do zabójstwa kolegi

  (Fot. Dżacheć)

  48-letni Dariusz M. oskarżony o zabójstwo Mirosława Sz. przyznał się do zarzucanych mu czynów. Powodem kłótni i aktu morderstwa miały być pieniądze. Zatrzymana w sprawie kobieta została zwolniona do domu.


  Do zabójstwa doszło w środę 10 lutego przy ulicy 1-Maja 26, w okolicach skrzyżowania z ulicami Robotniczą i Dmowskiego. Mężczyzna w średnim wieku leżał w kałuży krwi, a na klatce piersiowej widać było rany kłute - sprawca użył noża. Zatrzymany sprawca był pijany. W sprawie zatrzymana została kobieta, która miała mieć wcześniej kontakt z zamordowanym mężczyzną.

  Przypomnijmy, - W środę 10 lutego około 6:30 w centrum miasta doszło do zabójstwa. Na miejsce pod wskazany adres pojechali nasi policjanci, rzeczywiście w lokalu mieszkalnym funkcjonariusze znaleźli ciało mężczyzny, które decyzją prokuratury zostało zabezpieczone do sekcji zwłok - informuje mł. asp. Agnieszka Nierychła, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

  Według relacji przesłuchiwanego podejrzanego - poszło o pieniądze. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że zamordowany Mirosław Sz. był osobą bezdomną, której Dariusz M. dawał schronienie w swoim domu. Sąsiedzi określali to środowisko jako "patologiczne" - dość często miało tam dochodzić do libacji alkoholowych i głośnych imprez.

  - Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i wyjaśnił, że powodem kłótni między nim a ofiarą były rozliczenia finansowe - mówi prok. Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu.

  48-latek został zatrzymany, trafił do aresztu gdzie będzie oczekiwał na proces. Za zabójstwo może spędzić w więzieniu od 8 lat do dożywocia. Dariusz M. jest znany policji, był wiele razy notowany, był także już karany.

  Informowaliśmy również o kobiecie zatrzymanej w sprawie. Została ona przesłuchana w charakterze świadka i zwolniona do domu.

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-02-12 12:05:49 [37.130.224.*] id:1608241  
  Drifter001: Napisał postów [444], status [maniak] Reputacja
  Skoro przyczyną takiego NIESKONTROLOWANEGO i morderczego zachowania był nie alkohol a Pieniądze, to niech też Pieniądze będą przyczyną dla której w Opolu, jakoś Prospołecznie i Obywatelsko zaczniemy Legalizować sobie Trawkę! :-) Trawkę, która jest przyczyną SKONTROLOWANEGO i Łagodnego zachowania i może dzięki tym Pieniądzom za Trawkę uda się nam na Przyszłość uniknąć Morderczych zachowań. które są przez Pieniądze a nie przez alkohol !!! Polecam rozwiązanie ((((( TAKdlaTrawki oraz TAKdlaPIENIĘDZY w OPOLU :-) )))))

  Nick:
  Treść: