• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1673
  • Dodano: 2021-02-11 / 08:00
  • Komentarzy: 0

  Remis Dremanu, blamaż Gredaru

  (Fot. Dżacheć)

  Zawodnicy z Komprachcic coraz bliżej utrzymania w lidze

  Remis w spotkaniu sąsiadów w tabeli Statscore Futsal Ekstraklasy. Dreman Futsal Opole Komprachcice zremisował na własnym parkiecie z Słonecznym Stokiem Białystok 2:2.

  Gospodarze w nie najlepszym stylu zaczęli swoje zmagania. Bardzo szybko stracili bramkę, którą strzelił Krzysztof Kożuszkiewicz. Opolanie starali się odrobić straty jeszcze w pierwszej połowie, co im się udało z nawiązką, za sprawą Mateusza Suchodolskiego oraz Marcina Grzywy. Gdy wydawało się w drugiej części gry, że gospodarze kontrolują losy meczu, do głosu ponownie doszedł Kożuszkiewicz, który ustalił ostateczny wynik.

  Sromotnej porażki doznali znajdujący się w coraz gorszej sytuacji Gredar Brzeg. Również na swoim terenie, podejmowali lidera tabeli Rekord Bielsko-Biała. Niestety, przy jedynie dwóch bramkach gospodarzy, goście potrafili aż dwunastokrotnie pokonywać golkipera Gredaru. Honorowe trafienia dla Brzeżan zanotowali Wilian Tavares oraz Jose Guiterez.


  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".