• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1554
  • Dodano: 2021-02-11 / 08:00
  • Komentarzy: 0

  Remis Dremanu, blamaż Gredaru

  Remis Dremanu, blamaż Gredaru

  (Fot. Dżacheć)

  Zawodnicy z Komprachcic coraz bliżej utrzymania w lidze

  Remis w spotkaniu sąsiadów w tabeli Statscore Futsal Ekstraklasy. Dreman Futsal Opole Komprachcice zremisował na własnym parkiecie z Słonecznym Stokiem Białystok 2:2.

  Gospodarze w nie najlepszym stylu zaczęli swoje zmagania. Bardzo szybko stracili bramkę, którą strzelił Krzysztof Kożuszkiewicz. Opolanie starali się odrobić straty jeszcze w pierwszej połowie, co im się udało z nawiązką, za sprawą Mateusza Suchodolskiego oraz Marcina Grzywy. Gdy wydawało się w drugiej części gry, że gospodarze kontrolują losy meczu, do głosu ponownie doszedł Kożuszkiewicz, który ustalił ostateczny wynik.

  Sromotnej porażki doznali znajdujący się w coraz gorszej sytuacji Gredar Brzeg. Również na swoim terenie, podejmowali lidera tabeli Rekord Bielsko-Biała. Niestety, przy jedynie dwóch bramkach gospodarzy, goście potrafili aż dwunastokrotnie pokonywać golkipera Gredaru. Honorowe trafienia dla Brzeżan zanotowali Wilian Tavares oraz Jose Guiterez.


  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".