• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3157
  • Dodano: 2021-02-05 / 10:34
  • Komentarzy: 2

  Pijany kierowca przed policyjnym pościgiem ukrył się w szopie

  Pijany kierowca przed policyjnym pościgiem ukrył się w szopie

  (KPP Strzelce Opolskie)

  Kierowca osobowego bmw przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Jednak na sygnał do zatrzymania się, dodał gazu i zaczął uciekać. Nie mogąc zgubić pościgu wjechał na teren przypadkowej posesji i wybiegł z auta. Ślady na śniegu doprowadziły policjantów do szopy. Mężczyzna zaszył się pod warstwą materiałów izolacyjnych. Powód tak karkołomnej ucieczki szybko wyszedł na jaw - 48-latek miał w swoim organizmie 2 promile alkoholu.

  We wtorkowe południe policjanci ruchu drogowego przeprowadzali kontrole prędkości w miejscowości Kolonowskie. To właśnie tam zauważyli kierowcę, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. Policjanci natychmiast dali kierowcy sygnał do zatrzymania pojazdu. Kierujący bmw nie zastosował się jednak do wydanego polecenia i zaczął uciekać.

  Policjanci rozpoczęli pościg. W pewnym momencie uciekinier skręcił w jedną z przypadkowych posesji znajdujących się przy drodze. Na podwórku policjanci zastali już tylko pusty samochód. Ślady odbitych butów na śniegu wskazywały jednak, że ścigany kierowca ukrył się w budynku gospodarczym. Policjanci dokładnie sprawdzili to miejsce. Okazało się, że mężczyzna zaszył się pod warstwą materiałów izolacyjnych.

  Powód ucieczki kierowcy przed kontrolą szybko wyszedł na jaw. Wynik badania wskazał 2 promile alkoholu w jego organizmie. 48-latek odpowie zatem nie tylko za przekroczenie prędkości, ale również za niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Grozi mu 3-letni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych oraz kara pozbawienia wolności do lat 5.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-02-05 23:27:37 [185.135.2.*] id:1607922  
  seba1993: Napisał postów [854], status [rozpisany/na] Reputacja
  To przed poscigiem czy w trakcie pościgu boże kto definiuje te tytuły ;) to lepiej ze się schował czy lepiej jakby uciekał dalej i ludzi pozabijał... Chyba dobrze zrobił że się schował pewnie policja go wystraszyła xdxd

  Nick:
  Treść:
  2021-02-05 12:16:07 [94.254.185.*] id:1607899  
  swiety: Napisał postów [75], status [rozkręcił się] Reputacja
  Mam nadzieję, że schował się w wełnie szklanej. Przez kilka dni bardzo by tego żałował. Chyba bardziej niż tego, że straci prawko.

  Nick:
  Treść: