• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1984
  • Dodano: 2021-02-03 / 10:33
  • Komentarzy: 0

  Blisko 20 kg narkotyków wyeliminowanych z czarnego rynku

  Blisko 20 kg narkotyków wyeliminowanych z czarnego rynku
   <i>(KPP Kędzierzyn Koźle)</i>

  (KPP Kędzierzyn Koźle)

  Blisko 20 kilogramów różnych narkotyków zabezpieczyli kryminalni z Kędzierzyna-Koźla. W tej sprawie funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec nich 3 miesięczny tymczasowy areszt.

  Kryminalni z Komisariatu Policji w Kędzierzynie-Koźlu podczas czynności operacyjnych ustalili, że dwóch mieszkańców powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego ma posiadać znaczną ilość środków odurzających.

  Informacje policjantów potwierdziły się. W środę (27 stycznia) mężczyźni zostali zatrzymani na terenie naszego powiatu. W zajmowanych przez nich pomieszczeniach, funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 300 gramów amfetaminy i blisko 19,5 kilograma marihuany.

  W ramach prowadzonego śledztwa pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu ustalono również, że zatrzymani dodatkowo mieli rozprowadzić około kilograma marihuany oraz dwóch kilogramów amfetaminy.

  Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz udzielenia narkotyków innym osobom. Grozi im za to kara do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec nich 3 miesięczny tymczasowy areszt  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".