• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5098
  • Dodano: 2021-01-26 / 13:52
  • Komentarzy: 3

  Lawina darów na WOŚP od przedstawicieli Urzędu Miasta Opola

  Przedstawiciele Urzędu Miasta w Opolu przekazali dużo gadżetów na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku z uwagi na pandemię aukcje będą organizowane tylko internetowo.

  Wśród przekazanych przedmiotów są zaproszenia na festiwalowe koncerty, figurka Karolinki, suknia Justyny Steczkowskiej, dwa złote bilety zawierające zaproszenia dla 4 osób na wydarzenia w miejskich jednostkach kultury czy złoty bilet sportowy.

  - To nietypowy rok, ale jak podsumowaliśmy nasze możliwości to okazało się, że możemy wiele przekazać na te licytacje. Oprócz kompletu biletów, mamy też podarunki ze strony uczestników festiwalu. To m.in. suknia Justyny Steczkowskiej, w której występowała na festiwalu w Opolu jak i podpisany przez artystkę komplet płyt - mówi prezydent miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski i podkreśla, że tradycyjnie będzie kwestował na ulicach miasta.

  - Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy gra już od marca, gdzie wolontariusze pomagają cały czas w walce z pandemią. Zachęcam do udziału w licytacjach i włączenia się w zbiórkę. Pokażmy, że ten trudny rok, który jest za nami zakończy się wspaniałe. Wierzę, że rekord padnie kolejny raz - mówi Łukasz Sowada, przewodniczący Rady Miasta Opola.

  Do wylicytowania jest również naszyjnik "Serafina" stworzony w nakładzie trzech sztuk na potrzeby serialu "Szadź". Do wylicytowania trafi też scenariusz pierwszego odcinka serialu z autografami aktorów.

  W rekord wierzy także Marcin Sagan z wydziału Sportu Urzędu Miasta Opola. - Podarowana przez byłego trenera Kolejarza Marka Mroza kurtka trenera, złoty karnet na mecze Kolejarza i dwuosobowy wyjazd na mecz razem z drużyną Odry Opole. Rzadko nawet filmy dokumentalne pokazują te nastroje, a tu kibic będzie miał tę możliwość - mówi Marcin Sagan.

  Od wtorku od godziny 14.00 rozpoczęło się wydawanie identyfikatorów i puszek dla wolontariuszy. Wolontariusze wyjdą na opolskie ulice i będą mogli bezpłatnie przemieszczać się komunikacją publiczną. Kwestowanie rozpocznie się o godzinie 9.00 i zakończy o 20.00. Będzie można ich spotkać również w centrach handlowych z uwagi na handlową niedzielę.

  - W tym roku nie przewiduje się "Światełka do nieba", ale w zamian razem z serduszkiem wolontariusze będą wydawać zimne ognie, które wspólnie odpalimy o 20.00 w każdym miejscu, gdzie będziemy się znajdować - dodaje Patryk Śróda, koordynator opolskiego WOŚP.


  Zdjęcie (1/19)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-01-30 21:00:46 [46.205.195.*] id:1607675  
  tomuniu: Napisał postów [2859], status [Szycha] Reputacja
  Te "prezenty" to powinni dostać pracownicy remondis przy najbliższej wywózce smieci. Wstydu za grosz.

  Nick:
  Treść:
  2021-01-27 09:15:15 [89.64.56.*] id:1607510  
  Drifter001: Napisał postów [444], status [maniak] Reputacja
  Urząd Miasta Opola we Współpracy z "Bezpiecznymi Służbami" mają dla WOŚP, Opolan i Polaków jeszcze CO$ WIĘCEJ. Z biegiem miesięcy i w Niezwykły sposob zacznie się to objawiać jako CO$ WYJĄTKOWEGO.((((( Tylko Polacy mogą CO$ takiego wymyślić :-) ))))) Ale na Jasne Objawienie tej $uperdarowizny Kwantowo-Moneratnej przyjdzie nam czekać kilka lat Trzymajcie zatem kciuki bo to CO$ znacznie, znacznie, znacznie więcej niż możecie sie teraz domyślać.BARDZO WARTO CZEKAĆ i POZYTYWNIE MY$LEĆ. !Dziekujemy:-)

  Nick:
  Treść:
  2021-01-26 18:12:19 [188.123.205.*] id:1607494  
  ombre: Napisał postów [18869], status [VIP] Reputacja
  Niech kasę dają a nie jakieś śmieci z piwnicy które kiedyś ktoś im za darmo dał.

  Nick:
  Treść: