• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1080
  • Dodano: 2021-01-22 / 15:36
  • Komentarzy: 2

  Odblaski od policjantów z okazji Dnia Babci i Dnia Babci

  Odblaski od policjantów z okazji Dnia Babci i Dnia Babci

  (KPP Prudnik)

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Prudniku spotkali się z seniorami na terenie miasta. Funkcjonariusze przypominali o zachowaniu ostrożności podczas poruszania się po drodze oraz jak się zachować aby nie stać się ofiarą przestępstwa. Z okazji Święta Dnia Babci i Dnia Dziadka z najlepszymi życzeniami mundurowi przekazywali elementy odblaskowe oraz materiały profilaktyczne.

  W bieżącym roku mamy do czynienia ze szczególnym zdarzeniem obejmującym swoją skalą cały świat. Oczywiście mówimy tu o pandemii, która jest często okazją dla oszustów i naciągaczy wykorzystujących łatwowierność i obniżoną czujność osób starszych. Dlatego prudniccy policjanci spotkali się z seniorami na terenie miasta aby porozmawiać z nimi na temat bezpieczeństwa.

  Policjanci rozmawiali z osobami starszymi jak należy się zachować aby nie stać się ofiarą przestępstwa. Przypominali o zachowaniu ostrożności podczas poruszania się po drodze. Zachęcali do korzystania z elementów odblaskowych bez względu na to, czy poruszamy się w obszarze zabudowanym, czy poza nim.

  Z okazji Święta Dnia Babci i Dziadka w trosce o bezpieczeństwo wszystkich seniorów, Babcie i Dziadkowie otrzymali od policjantów elementy odblaskowe, materiały profilaktyczne oraz drobne upominki z najlepszymi życzeniami od wszystkich mundurowych.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-01-22 15:49:18 [176.111.139.*] id:1607383  
  piotr81w: Napisał postów [68], status [rozkręcił się] Reputacja
  Dzień babci i babci? :D

  Nick:
  Treść:
  2021-01-22 15:49:08 [89.67.140.*] id:1607382  
  Szubrawca: Napisał postów [215], status [starszy wyjadacz] Reputacja
  A nie lepiej po mandaciku? Bałaby to przynajmniej szczera akcja.

  Nick:
  Treść: