• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 9693
  • Dodano: 2021-01-22 / 13:19
  • Komentarzy: 0

  Policja bada przyczyny wypadku w Zawadzie. Kierowca Volkswagena prawdopodobnie pijany

  (Fot. Zbyszek)

  Policjanci z Opola badają okoliczności i przyczyny wczorajszego wypadku, do którego doszło tuż przed wjazdem do Zawady w ciągu drogi DK 45. Okazuje się, że najprawdopodobniej kierujący Volkswagenem prowadził pod wpływem alkoholu.


  Informacja o zdarzeniu drogowym na Drodze Krajowej nr 45 na trasie Opole - Zawada wpłynęła do służb ratunkowych w czwartek 21 stycznia około godziny 14.30.

  Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji. Ze wstępnych ustaleń wiadomo, że kierujący samochodem marki Volkswagen 49-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg, zaczął obracać się i wypadł na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w niego kierujący samochodem ciężarowym.

  49-latek w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Kierującemu samochodem ciężarowym 22-letniemu kierowcy nic się nie stało. Policja potwierdza także że był trzeźwy. Najprawdopodobniej pijany był kierowca Volkswagena. Pobrano mu krew do badań.  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".