• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 9605
  • Dodano: 2021-01-22 / 13:19
  • Komentarzy: 0

  Policja bada przyczyny wypadku w Zawadzie. Kierowca Volkswagena prawdopodobnie pijany

  (Fot. Zbyszek)

  Policjanci z Opola badają okoliczności i przyczyny wczorajszego wypadku, do którego doszło tuż przed wjazdem do Zawady w ciągu drogi DK 45. Okazuje się, że najprawdopodobniej kierujący Volkswagenem prowadził pod wpływem alkoholu.


  Informacja o zdarzeniu drogowym na Drodze Krajowej nr 45 na trasie Opole - Zawada wpłynęła do służb ratunkowych w czwartek 21 stycznia około godziny 14.30.

  Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji. Ze wstępnych ustaleń wiadomo, że kierujący samochodem marki Volkswagen 49-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg, zaczął obracać się i wypadł na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w niego kierujący samochodem ciężarowym.

  49-latek w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Kierującemu samochodem ciężarowym 22-letniemu kierowcy nic się nie stało. Policja potwierdza także że był trzeźwy. Najprawdopodobniej pijany był kierowca Volkswagena. Pobrano mu krew do badań.  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".