• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1361
  • Dodano: 2021-01-18 / 09:09
  • Komentarzy: 0

  Sensacja futsalowa w Gliwicach!

  Sensacja futsalowa w Gliwicach!

  ( Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Stefan Karnatowski Fot. Dżacheć)

  Zawodnicy z Komprachcic zaskakująco pokonali jedną z najlepszych ekip w Polsce

  Rewelacyjny mecz Dremanu Futsal! Podopieczni Jarosława Patałucha pokonali w wyjazdowym spotkaniu faworyzowanego Piasta Gliwice. Mecz od początku zanosił się na dość wyrównane widowisko, jednakże nikt się nie spodziewał, że drużyna walcząca o ligowy byt, może pokonać pretendenta do podium. Przyjezdnych uszczęśliwił w 26 minucie Stefan Karnatowski, a zszokowani gospodarze, mimo wielu prób, nie byli w stanie choćby wyrównać. Dzięki tym trzem punktom, Dreman odskoczył trochę od strefy spadkowej, dzięki czemu już z z większym spokojem może walczyć o byt w lidze.

  Mniej spokojnie jest za to w Brzegu. Pod nowym trenerem, Romanem Smirnovem, gra Gredaru uległa w małym stopniu poprawie, czego efektem było dość zaskakujące prowadzenie po golu Przemysława Matejki w 5 minucie. Szczęście nie trwało długo, bowiem 300 sekund później był już remis 1:1. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, w ostatniej chwili Futsal Jelcz-Laskowice wyrwał trzy punkty gospodarzom.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".