• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2258
  • Dodano: 2021-01-09 / 10:00
  • Komentarzy: 1

  Wypadek pomiędzy Brzegiem a Żłobizną. Kobieta z dwójką dzieci trafiła do szpitala

  Wypadek pomiędzy Brzegiem a Żłobizną. Kobieta z dwójką dzieci trafiła do szpitala

  (Fot. Dżacheć)

  Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w piątek 8 stycznia na skrzyżowaniu drogi krajowej 94 pomiędzy Brzegiem a Żłobizną. Kierująca z dwójką dzieci trafiła do szpitala.


  Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w piątek 8 stycznia po godzinie 16.00 skrzyżowaniu drogi krajowej 94 pomiędzy Brzegiem a Żłobizną.

  - Kierująca mazdą poruszała się od ronda w kierunku Opola, ale skręcała do Brzegu na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną, z kolei od strony Opola w kierunku ronda podróżował 33-letni kierowca VW transportera. Oboje mieli zielone światło, ale pierwszeństwa przejazdu nie ustąpiła kierująca osobówką. 38-latka i jej dwójka dzieci zostali przetransportowani do szpitala w celu wykonania podstawowych badań medycznych - mówi w rozmowie z Brzeg24.pl asp. sztab. Bogusław Dąbkowski z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

  38-latka za spowodowanie zdarzenia drogowego została ukarana mandatem w wysokości 500 zł, a na jej konto trafiło 6 punktów karnych.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-01-10 01:31:36 [205.201.55.*] id:1606884  
  seba1993: Napisał postów [802], status [starszy pismak] Reputacja
  Nie dość że stwarza baba zagrożenie za kułkiem innym członkom ruchu bo ona ma pierwszeństwo to jeszcze naraża życia i zdrowia własnych dzieci ja to bym jej zarzuty postawił narażenia zdrowia i życia dla swoich dzieci postawił zabrał prawa rodzicielskie i skierował na miesiąc na wodociągowa haha xdxd

  Nick:
  Treść: