• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5789
  • Dodano: 2021-01-05 / 22:45
  • Komentarzy: 0

  Zderzenie trzech pojazdów na wiadukcie w Kluczborku

  Zderzenie trzech pojazdów na wiadukcie w Kluczborku

  (Fot. Dżacheć)

  Do wypadku drogowego doszło na wiadukcie przy ulicy Wołczyńskiej w Kluczborku. W samochodach, które brały udział w zdarzeniu podróżowało 8 osób. Wszystkie wymagały pomocy.


  Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem trzech samochodów osobowych wpłynęło do kluczborskich służb ratunkowych we wtorek 5 stycznia o godzinie 22.22. Pojazdy zderzyły się na wiadukcie przy ulicy Wołczyńskiej w Kluczborku. Na miejsce zdarzenia skierowano 6 zastępów straży pożarnej, Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji.

  Ze wstępnych informacji przekazanych przez służby pracujące na miejscu zdarzenia wynika, że pojazdami podróżowało w sumie 8 osób. Wszystkim uczestnikom zdarzenia udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy, dwie osoby wymagały reanimacji.


  Dziś w nocy temperatura w naszym regionie spadnie poniżej zera. Meteorolodzy ostrzegają przed oblodzeniem chodników oraz dróg. Ostrzeżenie pierwszego stopnia wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu obowiązuje od godziny 02.00 w środę 6 stycznia i ma utrzymać się do godziny 8.00 rano tego samego dnia. Prognozy dotyczą wszystkich powiatów województwa opolskiego.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".