• 0
0
 

Ewald Krause

Adres:
Złota
45020 opole
Telefon:
519 431 161
Fax:
WWW:
E-mail:
ewald.krause@o2.pl

Naszą firmę zajmującą się świadczeniem kompleksowych usług remontowo-budowlanych prowadzi Ewald Krause. Znajdą nas Państwo w Opolu. Zapewniamy rzetelną realizację zleceń na terenie województwa opolskiego.
Oferta
Jako fachowcy z bogatą praktyką w branży jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług remontowo-budowlanych. Profesjonalnie wspieramy inwestorów w wykonywaniu wszystkich prac. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i sprawdzonych materiałów.

Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych w zakresie m.in. budowy domów pod klucz, remontów budynków czy realizacji prac wykończeniowych. Wszystkie usługi świadczymy z wysoką precyzją.

W ramach prac budowlanych zajmujemy się świadczeniem usług murarskich, stawianiem płotów murowanych, docieplaniem budynków, brukarstwem oraz wykonywaniem tarasów drewnianych i brukowanych. Dokładnie układamy deski tarasowe.

Kompleksowo wykańczamy wnętrza. Wykonujemy prace związane ze stawianiem ścianek działowych murowanych lub ścianek z płyt kartonowo-gipsowych, ocieplaniem i adaptacją poddaszy, a także malowaniem i wykonywaniem sufitów podwieszanych. Posiadamy duże doświadczenie w układaniu glazury, terakoty i paneli podłogowych.

Zapewniamy rzetelną realizację remontów domów i mieszkań zgodnie z Państwa życzeniami. Nasza ekipa składa się z wykwalifikowanych murarzy, brukarzy, malarzy oraz innych specjalistów branżowych.

Szukasz sprawdzonego wykonawcy prac remontowo-budowlanych? Skontaktuj się z nami.

Ostatnia aktualizacja firmy: 2018-03-16