Ewald Krause

  Adres:
  Złota
  45020 opole
  Telefon:
  519 431 161
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  ewald.krause@o2.pl

  Naszą firmę zajmującą się świadczeniem kompleksowych usług remontowo-budowlanych prowadzi Ewald Krause. Znajdą nas Państwo w Opolu. Zapewniamy rzetelną realizację zleceń na terenie województwa opolskiego.
  Oferta
  Jako fachowcy z bogatą praktyką w branży jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług remontowo-budowlanych. Profesjonalnie wspieramy inwestorów w wykonywaniu wszystkich prac. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i sprawdzonych materiałów.

  Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych w zakresie m.in. budowy domów pod klucz, remontów budynków czy realizacji prac wykończeniowych. Wszystkie usługi świadczymy z wysoką precyzją.

  W ramach prac budowlanych zajmujemy się świadczeniem usług murarskich, stawianiem płotów murowanych, docieplaniem budynków, brukarstwem oraz wykonywaniem tarasów drewnianych i brukowanych. Dokładnie układamy deski tarasowe.

  Kompleksowo wykańczamy wnętrza. Wykonujemy prace związane ze stawianiem ścianek działowych murowanych lub ścianek z płyt kartonowo-gipsowych, ocieplaniem i adaptacją poddaszy, a także malowaniem i wykonywaniem sufitów podwieszanych. Posiadamy duże doświadczenie w układaniu glazury, terakoty i paneli podłogowych.

  Zapewniamy rzetelną realizację remontów domów i mieszkań zgodnie z Państwa życzeniami. Nasza ekipa składa się z wykwalifikowanych murarzy, brukarzy, malarzy oraz innych specjalistów branżowych.

  Szukasz sprawdzonego wykonawcy prac remontowo-budowlanych? Skontaktuj się z nami.

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2018-03-16