- Autor: Aga_Ko
- Wyświetleń: 7382
- Dodano: 2020-12-23 / 16:04
- Komentarzy: 24
Wulgarne napisy na ścianach biura poselskiego PIS
Do incydentu doszło prawdopodobnie w nocy z wtorku na środę. Hasła "Jeb** PIS" namalowane na wejściu do biura poselskiego europosłanki Beaty Kempy oraz Janusza Kowalskiego zauważono dziś rano.
Dyrektor biura poselskiego Janusza Kowalskiego zaznacza, że wczoraj kończąc pracę nie widział tych wularyzmow, stąd podejrzenie, że do aktu wandalizmu musiało dojść późnym wieczorem bądź w nocy.
Zobacz także Śmierć 4-letniej dziewczynki w Gogolinie. Policja zatrzymała matkę
- Mamy okres przedświąteczny. Rozumiem, że można zgadzać się lub nie zgadzać z władzą, można krytykować, ale pewne rzeczy zwyczajnie nie przystoją. To zakrawa już nawet nie o brak sympatii, lecz o nienawiść do jednej ze stron sporu politycznego. Myślę, że zidentyfikowanie sprawców jest kwestią czasu, bo policja już zabezpiecza monitoring z tego miejsca - mówi w rozmowie z Radiem Opole dyrektor biura poselskiego Janusza Kowalskiego, Adam Kurek.
Sprawa została zgłoszona na policję w środę 23 grudnia. Policjanci udali się na miejsce zdarzenia i wykonali dokumentację fotograficzną. Poszukiwani są też świadkowie tego zdarzenia. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, możliwe że ktoś był tego świadkiem.
Pracownicy biura zaznaczają, że możliwe jest, że sprawca bądź sprawcy zostali uchwyceni na którymś z pobliskich monitoringów.
Warto podkreślić, że to nie pierwszy akt nienawiści wobec partii rządzącej w Opolu. Ostatni z incydentów dotyczył biura poseł PiS Violetty Porowskiej.
Zobacz także Święto Policji na Placu Wolności. Trwa rodzinny piknik w centrum Opola
reklama
Forum
reklama
Najczęściej czytane
17 sierpnia
Policja prosi o pomoc w indentyfikacji psa i ustaleniu właściciela. Uwaga, drastyczne zdjęcia.18+
27 lipca
Śmierć 4-letniej dziewczynki w Gogolinie. Policja zatrzymała matkę
17 sierpnia
"Siódmy raz na pielgrzymim szlaku". Z Opola ruszyli w stronę Jasnej Góry
12 sierpnia
Za nami zaćmienie Słońca. Pochwalcie się swoimi zdjęciami
17 sierpnia
Granat moździerzowy na placu zabaw przy ulicy Niemodlińskiej. Na miejscu saperzy AKTUALIZACJA
2 sierpnia
Ponad 100 kilometrów za nią. Karolina Szczepaniak płynie przez Bałtyk dla Piotra. Aktualizacja
23 sierpnia
Festiwal Ognia i Wody nad Jeziorem Nyskim. Tysiące widzów i widowiskowy pokaz





W dyskusji: 24
Sama prawda napisana.