• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2494
  • Dodano: 2020-12-15 / 10:36
  • Komentarzy: 2

  Poszukiwany, z narkotykami, wpadł przez..... brak maseczki

  Poszukiwany, z narkotykami, wpadł przez..... brak maseczki
   <i>(KMP Opole)</i>

  (KMP Opole)

  Policjanci podjęli interwencję wobec przechodnia, który poruszał się ulicami miasta bez zakrytych ust i nosa. W trakcie czynności okazało się, że 44 - latek posiada przy sobie narkotyki. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach okazało się również, że jest on poszukiwany przez austriackie organy ścigania. Mieszkaniec Opola został zatrzymany i trafił prosto do aresztu.

  Od kilku miesięcy w naszym kraju mamy obowiązek zakrywania ust i nosa. Dlatego policjanci patrolujący ulice zwracają szczególną uwagę na to, czy mieszkańcy naszego powiatu przestrzegają obostrzeń wydanych przez Ministerstwo Zdrowia.

  W ubiegłą sobotę 12 grudnia, policjanci z komisariatu II w Opolu patrolując ulicę 1-go Maja zauważyli mężczyznę, który nie miał zasłoniętych ust i nosa. Funkcjonariusze wylegitymowali przechodnia. Podczas rozmowy 44-latek zachowywał się nerwowo, był pobudzony. To wzbudziło czujność policjantów. Po kontroli osobistej okazało się, że mężczyzna miał przy sobie marihuanę. Okazało się jednak, że to nie jedyne przewinienie mieszkańca miasta.

  Po sprawdzeniu go w policyjnych systemach okazało się bowiem, że za mężczyzną został wydany Europejski Nakaz Aresztowania. 44-latek miał dopuścić się w Austrii wielu oszustw na kwotę ponad 42 000 euro.

  Mieszkaniec miasta został zatrzymany i trafił prosto do aresztu. Teraz strona Polska zadecyduje o jego ekstradycji do Austrii.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-12-15 18:02:58 [185.117.85.*] id:1605979  
  jarekzopola: Napisał postów [960], status [stały bywalec] Reputacja
  nastepny zawodowy idiota :DDD wie ze go szukaja, wie ze ma maryche pzy sobie i kozaczy bez maseczki ??? szkoda ten skonczony kretynizm nawet komentowac

  Nick:
  Treść:
  2020-12-15 12:31:33 [217.173.195.*] id:1605965  
  wojtasoks: Napisał postów [5341], status [VIP] Reputacja
  Odebrać prawa obywatelskie. Brak instynktu samozachowawczego powinien być wystarczającym powodem żeby koleś nie mógł głosować.

  Nick:
  Treść: