• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2059
  • Dodano: 2020-12-15 / 10:26
  • Komentarzy: 1

  Uratowali życie 26-latkowi

  Uratowali życie 26-latkowi

  (sierż. Wojciech Kuśmierka i post. Sandra Tetera)

  O uratowaniu życia mężczyzny decydowały sekundy. Gdyby nie szybkie i sprawne działanie sierż. Wojciecha Kuśmierka i post. Sandry Tetery, próba samobójcza 26-latka mogłaby zakończyć się tragicznie. Funkcjonariusze przeprowadzili reanimacji, przywracając mu oddech. Do czasu przyjazdu karetki kontrolowali funkcje życiowe mężczyzny.

  11 grudnia, około godz. 19:45 dyżurny nyskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturującym się w domu 26-latku. Pod wskazany adres pojechali sierż. Wojciech Kuśmierek i post. Sandra Tetera z nyskiej drogówki. Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce, okazało się, że awanturnik wyszedł z domu, najprawdopodobniej z zamiarem targnięcia się na własne życie. Policjanci natychmiast sprawdzili zabudowania na jego posesji.

  W jednym z pomieszczeń gospodarczych, znaleźli młodego mężczyznę wiszącego na sznurze. 26-latek nie reagował na żadne bodźce. Policjanci podjęli akcję reanimacyjną. W międzyczasie wezwali na miejsce pogotowie.

  Funkcjonariusze przywrócili funkcje życiowe mężczyzny. Przytomnego już 26-latka przekazali zespołowi pogotowia ratunkowego.

  O uratowaniu życia mieszkańca powiatu nyskiego zadecydowała najprawdopodobniej sprawna i szybko podjęta przez policjantów akcja reanimacyjna.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-12-15 16:10:22 [83.7.233.*] id:1605975  
  devilopole: Napisał postów [408], status [pismak] Reputacja
  Uratowali życie czy pokrzyżowali plany ? - oto jest pytanie.

  Nick:
  Treść: