• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 703
  • Dodano: 2020-12-14 / 18:00
  • Komentarzy: 0

  Dołącz się do zbiórki CH Turawa Park dla dzieci z domu dziecka w Turawie

  Dołącz się do zbiórki CH Turawa Park dla dzieci z domu dziecka w Turawie

  Centrum Handlowe Turawa Park po raz kolejny postanowiło wesprzeć Dom Dziecka w Turawie. Na terenie centrum zorganizowana została zbiórka świątecznych prezentów dla dzieci i młodzieży, która potrwa do 22 grudnia. Książki, gry, plecaki, zabawki i inne upominki pod choinkę można zostawiać w specjalnie przygotowanym punkcie na pasażu głównym.

  Święta Bożego Narodzenia to wyczekiwany czas, szczególnie dla dzieci. Wspólnie możemy sprawić, że będzie on bardziej radosny dla podopiecznych Domu Dziecka w Turawie. Zachęcamy wszystkich do dołączenia do naszej akcji. - powiedziała Agnieszka Pyzanowicz-Francke, dyrektor Centrum Handlowego Turawa Park.

  Aby podarować prezent na święta wychowankom Domu Dziecka w Turawie wystarczy go przynieść do CH Turawa Park. Wśród najbardziej oczekiwanych upominków podopieczni w wieku od 4 do 18 lat wymienili takie przedmioty, jak książki dla dzieci i młodzieży, przybory szkolne, plecaki i torby, kosmetyki dla młodzieży, zabawki, gry planszowe, piłki, skakanki, gadżety sportowe, słodycze.

  Zbiórka odbywa się na pasażu Centrum, w godzinach otwarcia.

  Wraz z zebranymi przedmiotami CH Turawa Park przekaże dyrekcji Domu Dziecka w Turawie kody do platformy elfi.pl, dzięki którym każde dziecko będzie mogło otrzymać spersonalizowany świąteczny filmik.  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".